Що потрібно та як робити: покрокова інструкція манікюру гель-лаком вдома

10 Серпня 2018

Сучасні дівчата стежать за своїм зовнішнім виглядом та слідкують за тенденціями моди, зокрема за красою і здоров'ям нігтів. Як часто ми робимо манікюр гель-лаками? Раз у 2-3 тижні, вірно?

Відвідування манікюрного салону – це приємне заняття, де можна не лише розслабитися, а й отримати красивийта модний манікюр. Все це звучить чудово, але варто задуматися, скільки грошей щомісяця ми витрачаємо на такі походи у салон? А порахувавши за рік, отримаємо величезну суму!

А пам'ятаєте той незграбний момент, коли після відвідування салону на одному з нігтів відшаровується гель-лак? Потрібно знову йти, знайти час, записатися. У кращому випадку – його перероблять безкоштовно, але може бути і так, що потрібно доплачувати. Роблячи манікюр самостійно, абсолютно безкоштовно виправити всі помилки. Також це дуже зручно, бо ж можна у будь-який зручний час.

Магазини, що пропонують товари для манікюру, мають в своєму асортименті не тільки всі допоміжні матеріали, різні гель-лаки від різноманітних брендів, а й цілі набори для манікюру гель-лаком.

Розглянемо детальніше на прикладі магазину vao.com.ua.

Тут можна придбати все, що необхідно для манікюру не тільки окремими матеріалами, а й наборами.

Стартові набори гель-лаків – відмінний варіант для тих, хто вирішив робити манікюр самостійно. Все, що вам необхідно, – це вибрати потрібний набір.

Вони відрізняються брендами, типом лампи і наповненням. Всі стартові набори для манікюру гель-лаками на vao.com.uа – з акційними цінами та всім необхідним для того, щоб відразу ж приступати до покриття нігтиків. Придбати такий набір можна всього від 579 грн!

Така покупка або подарунок точно порадує чарівну стать будь-якого віку! Це не тільки економія, але і творчий процес! Можна фантазувати і експериментувати з відтінками, дизайнами, скільки завгодно.

Тим, хто боїться, що у нічого не вийде, з упевненістю можемо сказати, що навчиться самостійно робити манікюр дуже просто, варто лише трохи попрактикуватися.


Як же зробити манікюр гель-лаками в домашніх умовах, використовуючи стартовий набір?

Для того, щоб манікюр був стійким і красивим, важливо правильно дотримуватися технології нанесення. Для початку необхідно організувати робоче місце і потрібні матеріали і – можна починати.

Як наносити гель-лак?

1. Підготовка нігтьової пластини.

На цьому етапі необхідно надати нігтям форму за допомогою пилочки, зробити їх однакової довжини з рівними краями. Відсунути кутикулу.

2. Зняття верхнього кератинового шару нігтьової пластини.

Для цього етапу необхідно використовувати баф. З його допомогою обробляємо всю поверхню нігтя, знімаючи тільки верхній глянець. Цей етап дуже важливий – якісно виконане шліфування дозволяє гель-лаку протриматися довше.

3. Знежирюємо нігтьову пластину.

Для цього використовуйте підготовчий засіб (Nail Prep, Підготовник 3 в 1, Nail Fresher тощо). Функція прибрати залишки пилу, бруду, жиру з нігтів.

4. Нанести праймер. (Bond, Primer, Ultrabond).

Основна функція праймера – краще скріпити поверхню нігтя з базовим шаром. Нанести засіб тонким шаром. Не виходьте за ніготь, але обробіть його вільний край. Залишити нігті на секунд 10-20 і можна переходити до наступного етапу.

5. Покрити нігті базою.

Базове покриття наноситься тонким шаром, втираючими рухами, обов'язково обробляючи торець. Цей шар необхідно просушити в лампі. (УФ-лампа: 2 хв. LED: 30 сек.)

6. Нанесення гель-лаку.

Наносимо тонкий шар кольорового покриття, рухаючись зверху-вниз. Обов'язково профарбовують торцеву частину нігтя – це дозволить уникнути відколів при носінні. Сушимо перший шар в лампі, потім наносимо другий і знову сушимо (УФ-лампа: 2 хв. LED: 30 сек.).

7. Покрити топовим шаром.

Завершуємо процедуру нанесенням фінішного шару. Фінішем, так само необхідно фарбувати торець нігтя. Після чого полімеризуючи в лампі (УФ-лампа: 2 хв. LED: 30 сек.). Знімаємо липкий шар за допомогою серветки і засобу для видалення липкого шару (Cleanser, Nail prep, тд).

Все набагато простіше, ніж здається J

Стартовий набір для манікюру гель-лаками стане відмінною покупкою і точно не залежиться без діла. Здійснюючи таку покупку, ви зможете зекономити гроші, час і та самостійно взяти участь у творчому процесі. Набори в асортименті магазину vao.com.ua підійдуть абсолютно всім!

5

Читати ще

Додати новий коментар