РЦ «Промінь» запрошує в художню студію «Смугастий носоріг»

16 Травня 2018

В дитячому розважальному комплексі «Смугастий Носоріг» знаходиться унікальна у Луцьку творча майстерня.

На базі майстерні працює художня школа для дітей віком від 3-ох років. Там проводиться навчання основ образотворчого мистецтва, знайомство з різноманітними жанрами у мистецтві, цікава навчальна програма за віковими групами. Індивідуальний підхід, безперервна комунікація з дітьми під час занять та перерви з чаюванням, які допомагають дітям відчувати себе вільно та комфортно. Кожну роботу учня прикрашають різноманітними матеріалами та вдосконалюють.


У студії працює кваліфікована команда викладачів, які допоможуть розвинути у Вашій дитині любов до прекрасного, фантазію та креативне мислення. І саме завдяки постійній комунікації, відкритості та любові викладачі стають новими друзями для дітей.

Головною унікальністю творчої майстерні «Смугастий Носоріг» є послуга «майстер-клас у будь-який час». Кожного дня з 11:00 до 21:00 батьки мають змогу привести дитину на майстер-клаc та залишити виготовляти поробку із тих, які запропонованих у майстерні. Творчий процес різноманітний як за складністю, так і за тематикою та процесом виготовлення.


Пропонують такі варіанти робіт для майстер-класів: фетрові брошки та прикраси, головні убори, листівки, об’ємні аплікації та картини, закладки, розпис гіпсових фігурок, тощо. Послуга дає можливість створити унікальний та функціональний виріб за короткий час, а батькам тим часом вирішити важливі справи, сходити за покупками, в кінотеатр або просто попити кави з друзями.

Творча майстерня проводить майстер-класи на святкуваннях Дня Народження, а також виїзні майстер-класи у школах, садочках, на вечірках. Окрім цього, відбуваються щонедільні майстерки від цікавих майстрів Луцька та безкоштовні майстер-класи на свята.

Перевагою навчання у художній школі «Смугастий Носоріг» є постійні знижки на ряд послуг у розважальному комплексі «Смугастий Носоріг».м. Луцьк, просп. Президента Грушевського, 2, РЦ «Промінь», 2-й поверх
Довідка: +380 (66) 770 07 50

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter