Про селищного голову з Волині розповіли на каналі «СТБ»

16 Травня 2017
Олександр Топорівський головує у смт Благодатне, що підпорядковане Нововолинській міській раді. Чоловік бореться проти радянських традицій, воює зі звалищами та шукає різноманітних джерел фінансування.

До слова, у 2016 році селище перейменували з «Жовтневого» на «Благодатне». Про це йдеться в сюжеті «СТБ», пише «ВолиньPost».

Більшість працездатної молоді у волинському селищі Благодатне шукають кращої долі поза межами селища. Зокрема за кордоном. Мешканець селища Родіон розповідає, що в Польщі можна заробити 8-9 тисяч гривень. «Тут такої роботи немає ніде», – зазначив він.

Натомість Олександр Топорівський вірить у майбутнє селища. Він за 4 тисячі гривень працює сільським головою. «Раніше я їхав – яма – то яма. А зараз кожна яма, кожна купа сміття – це моя проблема», – розповідає Топорівський.

До його новаторств схвально ставляться не всі. Наприклад, багато кому не сподобалася відмова вапнувати дерева і бордюри до Великодня. Натомість Топорівський переконує: в Європі чомусь такого нема.

Коли село перейменували на Благодатне, то люди кепкували: треба назвати Смітником. Однак, регулярні толоки таки перетворюють селище на Благодатне.

0

Читати ще

Коментарі

Юрій

Підлий і сцикливий. Коротка

оля

Дуже мало таких небайдужих,

Додати новий коментар