«Про політику не жартуємо. Дістала», – Сергій Притула про «Вар’яти-шоу»

29 Вересня 2017
Зовсім скоро на лучан чекає нова 2-годинна програма першого україномовного гумор-шоу «Вар’яти» з історіями, які артисти беруть із власного життя. Вони жартують тільки на побутові теми, зрозумілі кожному з нас. Саме завдяки цьому «Вар’яти» здобули народну любов і на їх виступи приходять цілими родинами.

За доброю традицією, артисти «Вар’яти-шоу» дають у місті одразу кілька концертів. А все тому, що до першого заявленого виступу ще залишився час, проте попит не стихає й квитків вже немає. То ж, щоб задовольнити всіх охочих, «Вар’яти» вирішили провести додатковий виступ у Луцьку – 11 жовтня.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: «ВАР’ЯТИ-ШОУ» ДАДУТЬ ДОДАТКОВИЙ КОНЦЕРТ У ЛУЦЬКУ

Напередодні виступу в ексклюзивному інтерв'ю для «Таблоїда Волині» Сергій Притула розповів, як «Вар’яти» готуються до концертів, що допомагає відновлювати сили між виступами та яким бачить столицю Волині - Луцьк.

– Ви приїжджаєте до Луцька уже далеко не вперше, завжди збираєте тут аншлаги. Який він, Луцьк, у вашому баченні?

– Як місто в цілому, то один з лідерів із розвитку інфраструктури у Західній Україні. Можливо, я не знаю усіх аспектів життя у столиці Волині, але тут є де прогулятись, що подивитись. У місті почуваєш себе безпечно. Непоганий готельний фонд. Хороші ресторани. Підозрюю, що достатньо багато представників малого та середнього бізнесу. Якщо говорити крізь призму «Вар’ятів», то у нас в Луцьку щороку 3-4 концерти. У Тернополі чи Києві, приміром – 2. Це теж багато про що говорить.– Прихильники люблять дарувати артистам хенд-мейд, книги і навіть борщ. Що найцікавішого чи найкумеднішого дарували вам?

– Та різне бувало. То букет зі шкарпеток, то бурштину хлопці на Поліссі відсипали, багато картин із зображенням нашого колективу. Дівчинка у Дніпрі собі на животику набила тату – логотип нашого шоу. Цікавого і кумедного вистачає.

– Які у колективі «Вар’ятів» традиції? (спільні поїздки кудись поза гастролями чи особливі ритуали перед виходом на сцену тощо).

– Є традиційні «тім-білдінги» 2 рази на рік, які ми проводимо у Карпатах. І є 2 передконцертних ритуали, якими ми заряджаємо один одного на виступ. Але це інтимна складова нашого закулісся.
– Чи існує у «Вар’ятах» система штрафів на спізнення, алкоголь чи забуті тексти?

– Так, існує. Але останнім часом майже не практикується. Всі подорослішали і перестали «гратися» у роботу.

– Є у вас такі палкі прихильники, які їздять за колективом у різні міста гастрольного туру?

– Ну, ми не бойз-бенд, щоб за нами катався автобус «группіз». Але ми тішимось тим, що на наші концерти у Львові регулярно приїздить група людей зі столиці. А на виступи у Тернополі приїздять люди зі Львова, які з тих чи інших причин не змогли потрапити на концерт у Львові.– Як адаптуєте жарти для різних частин України? Чи немає проблем у глядачів центру чи півдня України із розумінням західних говірок?

– Практично немає. Є, звісно ж, певні видозміни по фільтрації менш актуального для того чи іншого регіону гумору. Наприклад, у Миколаєві чи Харкові ми кратно мінімізуємо релігійний гумор. Тут не так тісно люди знайомі з традиціями вертепу чи особливостями взаємовідносин православних та грекокатоликів, що є вельми кон’юктурною темою для Західної України. А в усьому іншому – жодних відмінностей.– Де легше розсмішити публіку: у маленьких містечках чи мегаполісах?

– Коли є хороша програма, то розмір міста чи залу не має значення. Можливо у маленьких містах люди в цілому більш раді нас бачити, бо туди артисти в принципі не так часто приїздять.

– Які у «Вар’ятів» теми-табу? З чого, на вашу думку, не можна сміятися з великої сцени?

– Табу – це війна і фізичні вади. Все інше можна висміяти. Ну і про політику не жартуємо. Дістала.– Минулого року у Луцьку «Вар’яти» виступали двічі в один день, цього разу теж буде додатковий концерт. Що допомагає відновлювати сили між виступами, коли доводиться в один день кілька разів озвучувати ті ж тексти?

– Зал як відбирає енергію, так і віддає. Тому, зазвичай, заряджаємось від фінальної овації залу так, що можемо після того відпрацювати ще один, а то й два концерти!

– Сергій Притула часто розповідає у рамках шоу особисті історії про свою сім’ю, знайомих та друзів. Було таке, що хтось із них образився через це?

– Було один раз. Але то була людина без почуття гумору. Про всяк випадок вибачився.
– Сергію, якби Ви були колекціонером світлин із світовими зірками, то хто обов’язково потрапив би у Ваш фотоальбом?

– Вже дуже давно не створюю собі кумирів. Та й, відверто кажучи, не люблю доймати «зірок» проханням про фото. По собі знаю. Як це втомлює.

– Де «Вар’яти» відпочивали цього літа?

– Хлопці на морях або на Бакоті. У мене відпустки не було.

– Як порадите нашим читачам рятуватися від осінньої депресії?

– Займайтесь улюбленою справою і на депресію не залишиться часу!
***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]
0

Читати ще

Додати новий коментар