«Поради для справжньої леді від Фреймут писали зо 20 маркетологів», – Віталій Школьний

25 Квітня 2018

Про особливості сучасного телебачення, про об’єктивність і функції телебачення в Україні студентам розповів Віталій Школьний. Майстер-клас журналіст провів у бібліотеці СНУ імені Лесі Українки.


«Якщо людина розповідає мені якусь історію, а на обличчі в неї «нічого», то я сумніваюся, чи залишилося там взагалі щось» - Віталій Школьний, журналіст ТРК «Україна».

Головний посил Віталія Школьного: «Ви не маєте бути упередженими до походження людини, статі, кольору шкіри, сексуальної орієнтації, політичних поглядів». Але разом із тим журналіст зазначив, що навіть працівники інформаційних відділів – живі люди, які не можуть спокійно читати новини про вибухи чи вбивства. Проте, можуть без емоцій читати новини про політику. На політику всім байдуже, за словами журналіста.


Віталій Школьний розповів, що майбутнє телебачення за мобільними додатками каналів, веденням соцмереж та створення тегів, мемів чи інших засобів для WOW-ефекту. А також припустив, що поради Ольги Фреймут для справжніх леді насправді писали маркетологи, аби наробити шуму навколо персони та каналу.


Журналіст з 14-річним досвідом зазначив, що головна функція телебачення – це не інформування про новини, а радше забезпечення правдивої інформації та гарного настрою глядачів.

Після майстер-класу охочі могли сфотографуватися з ведучим ТРК «Україна» та взяти автограф або ж задати додаткові питання.

2

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter