Пекельна спека, сотні наметів і цікаві гутірки: поблизу Луцька стартував «Бандерштат». ФОТО

03 Серпня 2018

У Рованцях поблизу Луцька стартував фестиваль українського духу «Бандерштат».

Наймасштабніша музична візитівка Волині відбувається 12 раз і триватиме три дні.

Через річку Стир встановили міст, який веде із Центрального парку на фестиваль. Минулорічний понтонний міст мав деякі недоліки, тож цього разу їх уникнули.

ТАКОЖ: ЯК ВИГЛЯДАЄ «БАНДЕРШТАТІВСЬКИЙ» МІСТ ЧЕРЕЗ СТИР. ФОТО

На лучан і гостей міста чекають три музичні сцени на будь-який смак: Головна, Urban і Тиха. Перед Головною волонтери догрібають сіно.


Уперше на «Бандерштаті» виступатимуть такі відомі українські музиканти як Друга ріка, Тарас Чубай та Плач Єремії, Христина Соловій, NaviBand (Білорусь), Мері, Katya Chilly Group 432 Гц, Yurcash, Pavlik OverDrive.

Також відвідувачів чекають виступи O.Torvald, Без Обмежень, Арсен Мірзоян, Тартак та ще півсотні виконавців.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: ПОГОДИННА ПРОГРАМА ВИСТУПІВ НА УСІХ МУЗИЧНИХ СЦЕНАХ «БАНДЕРШТАТУ»


Поки музиканти «чекаються» на сценах, на березі річки Стир проходять гутірки із цікавими людьми. Сьогодні вже відбулися зустрічі із ветеранами УПА, журналістом Зурабом Аласанією, музикантом Євгеном Галичем, краєзнавцем Олесею Ісаюк.

Пізніше можна буде послухати волинських письменників Володимира Лиса та Надію Гуменюк або мера Львова Андрія Садового.

Тим часом наметове містечко розростається. Дівчата, які реєструють гостей, розповіли, що є гості з усієї України – найбільше зі Львівщини, Києва, Харкова, є і з Севастополя, а також із сусідніх Білорусі, Польщі.


Хлопці із Харкова, які приїхали нещодавно, але вже розклали намет, питають, що смачного є поїсти, жартують, що хочуть "рускіх младєнцев".

Сувеніри можна придбати на ярмарку хенд-мейд виробів.
Від пекельної спеки відвідувачі рятуються у прохолодній воді річки Стир. За цим пильно спостерігають рятувальники.А за чистотою слідкують волонтери еко-руху "Зробимо Україну чистою". Вони розповідають, як і куди сортувати сміття, закликають бути свідомими.


Музична частина "Бандерштату" розпочинається на трьох сценах о 17.00 год:

Карта фестивалю:1

Читати ще

Додати новий коментар