На проекті «Модель XL» волинянка гуляла Києвом у білизні

22 листопада 2017

Волинянка Ірина Демчук за підсумками другого конкурсного тижня шоу «Модель XL» пройшла у топ-8 учасниць, які надалі боротимуться за титул найкращої плюс-сайз моделі країни.

Цього тижня за умовами конкурсу моделі позбувалися комплексів, долаючи складні психологічні завдання, зокрема розповідали, чому життя людей із нестандартною фігурою завжди переповнене образами та знущаннями.

Ірина розповіла, що у школі її часто дразнили і навіть порвали книжку з алгебри, яку мама купила на останні гроші.

Одним із найскладніших випробувань тижня стало дефіле Києвом у білизні з образливими написами на тілі. Так, саме такі слова як «корова», «тюлень», «жирна», «товстуха» доводилося часто чути кожній із конкурсанток. А тепер вони доводили не лише собі, а й перехожим на вулицях, що краса – це більше, ніж просто ідеальне тіло.Останнім завданням тижня стало дефіле перед суддями у красивій білизні. За підсумками випробувань проект покинули Катерина Рибакова та Анна Секацька.

Волинянці Ірині Демчук судді дали ще один шанс проявити себе та показати своє яскраве персоналіті.

На своїй сторінці у Фейсбуці дівчина поділилася роздумами, що з’явилися у неї після тижня відвертості та спогадів про болючі образи.

«До мене в років так 22 дійшло те, що я часто ховаю себе за інфантильність: дитині прощають більшість речей , якщо не все, і ти можеш дозволити собі більше, і можна відверто потребувати уваги, якої бракне. Та інфантильність – то не стильно. Інфантильність нікому не пробачають. Я хочу, щоб кожен з вас усвідомив: чим більше ви цькуєте людей, через те, що вони вам не подобаються , тим вони більше стають тими, ким вони вам не подобаються. Тому що ставати кращими вони не розуміють для кого. Я хочу, щоб ви перестали сьогодні нищити останні надіїї на щасливе життя людей осторонь. Тоді вони знатимуть для чого ставити мету – скинуть маски абсурдності, і будуть собою – щасливими», – написала Іра. 

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу tabloyid@gmail.com.

 

+1
+2
-1

Додати новий коментар