На проекті «Модель XL» волинянка гуляла Києвом у білизні

22 Листопада 2017
Волинянка Ірина Демчук за підсумками другого конкурсного тижня шоу «Модель XL» пройшла у топ-8 учасниць, які надалі боротимуться за титул найкращої плюс-сайз моделі країни.Цього тижня за умовами конкурсу моделі позбувалися комплексів, долаючи складні психологічні завдання, зокрема розповідали, чому життя людей із нестандартною фігурою завжди переповнене образами та знущаннями.

Ірина розповіла, що у школі її часто дразнили і навіть порвали книжку з алгебри, яку мама купила на останні гроші.

Одним із найскладніших випробувань тижня стало дефіле Києвом у білизні з образливими написами на тілі. Так, саме такі слова як «корова», «тюлень», «жирна», «товстуха» доводилося часто чути кожній із конкурсанток. А тепер вони доводили не лише собі, а й перехожим на вулицях, що краса – це більше, ніж просто ідеальне тіло.

Останнім завданням тижня стало дефіле перед суддями у красивій білизні. За підсумками випробувань проект покинули Катерина Рибакова та Анна Секацька.

Волинянці Ірині Демчук судді дали ще один шанс проявити себе та показати своє яскраве персоналіті.На своїй сторінці у Фейсбуці дівчина поділилася роздумами, що з’явилися у неї після тижня відвертості та спогадів про болючі образи.

«До мене в років так 22 дійшло те, що я часто ховаю себе за інфантильність: дитині прощають більшість речей , якщо не все, і ти можеш дозволити собі більше, і можна відверто потребувати уваги, якої бракне. Та інфантильність – то не стильно. Інфантильність нікому не пробачають. Я хочу, щоб кожен з вас усвідомив: чим більше ви цькуєте людей, через те, що вони вам не подобаються , тим вони більше стають тими, ким вони вам не подобаються. Тому що ставати кращими вони не розуміють для кого. Я хочу, щоб ви перестали сьогодні нищити останні надіїї на щасливе життя людей осторонь. Тоді вони знатимуть для чого ставити мету – скинуть маски абсурдності, і будуть собою – щасливими», – написала Іра.***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter