Модель із Луцька розповіла, що є найкращим тренінгом із сімейних стосунків

15 Травня 2018

Модель із Луцька Діана Поян розповіла про найкращий тренінг із сімейних стосунків.

За її словами, це - урок управління літаком (авіасимулятором). Про це дівчина написала на своїй сторінці у Facebook.

«Я би ввела такий Закон - перед тим, як нести заяву в ЗАГС, і організовувати весілля в кредит, нехай би кожна пара сходила спочатку на урок управління літаком (авіасимулятор)! Це найкращий тренінг із сімейних стосунків, який я коли-небудь проходила”, - поділилася Діана.

Пробне заняття із управління літаком вона подарувала своєму чоловікові, бо це була його давня мрія. І теж вирішила спробувати, бо там був потрібен другий пілот.

Весь інструктаж, і власне самі польоти, мене не покидала думка, що я на якомусь супер крутому тренінгу із сімейного виживання! Кожне речення інструктора, як з книжки премудростей:

"Найголовніше - правильно розподілити обов'язки і чітко їх притримуватися".

"Головний ОДИН - це командир. Він контролює всі основні процеси."

"Другий пілот має також знати всі головні процеси, контролювати всі показники, знати, що всі ці лічильники означають, але втручатися в крайньому випадку".

"Основна відповідальність другого пілота (це я, до речі) - газ !!! Тільки після команди командира "до запуску готовий" - пілот починає діяти."

"Щоб все було чітко - вам треба співналаштувати всі свої показники".

"Якщо пілот не правильно контролює показники швидкості, хоча б на один міліметр, під час взлету, в небі та при посадці - в командира збої в роботі."

І ще кучу всього, від чого мені реально перехоплювало подих - наскільки це крута система, злагоджена командна робота, чіткість, уважність, зосередженість, відповідальність і знання СВОЇХ обов'язків!!! Ціна помилки або неконтроьованої емоції - життя - особисте, і людей, за яких ти відповідаєш!”, - йдеться в дописі.

Тому усім, хто має якісь проблеми в сім'ї або бізнесі, Діана радить не нести гроші до психологів, а сходити краще на такий урок - і відразу стане зрозуміло, як сім’ю будувати.

Бо перш ніж висоту набирати, треба ціль поставити - куди ваш літак прилетить в кінцевому результаті, хто командиром буде, а хто другим пілотом, і як діяти будете, коли "зона турбулентності" настала або щось не по плану пішло. Бо літак - суперскладна система, а сім'я - ще складніша...”, - впевнена модель.


5

Коментарі

Лучанка

От коли ця баришня доживе зі своїм чоловіком до золотого весілля - тоді нехай і дає свої поради.

Оля

Абсолютно згідна з коментарем вище

До Лучанки і Ольги

Не ваше пардон діло, щодо цих порад, Журналісти роблять статті з постів у фейсбук. і їм наплювати на те що це особисті роздуми людини.

Алла

На самом деле очень мудро написано! И неважно, сколько лет прожили вместе, если в отношениях - гармония, любовь и уважение, об этом нужно рассказывать. А те, кто возмущается више, сами своей жизнью не могут управлять, вот и все. Зависть - она подлая штука )))))

Лучанка

Чи проводите ви тренінги і як можна записатись?

до Лучанка

Якщо вас цікавлять тренінги - дзвоніть 0730621681. Все детально розкажемо.
Гарного дня

до Лучанка

Якщо вс цікавлять тренінги - дзвоніть 0730621681

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter