Луцька модель привезла корону переможниці із престижного конкурсу краси. ФОТО

13 Липня 2018

Модель із Луцька Владислава Путава привезла корону переможниці із престижного конкурсу красиіс Туризм Україна 2018".

Про це вона розповіла у коментарі для “Таблоїда Волині”.

Фінал IV-го національного конкурсу іс Туризм Україна 2018" пройшов в Одесі.

Одночасно відбувся і фінал IX офіційного міжнародного конкурсу краси "Miss Tourism International, Ukraine, Black Sea 2018", в якому взяли участь представниці Австрії, Албанії, Болгарії, Білорусі, Німеччини, Ізраїлю, Киргистану, Молдови, Румунії, Естонії та України.

Титул Miss Tourism International виборола красуня із Киргистану.

Як розповіла Владислава, дні підготовки до конкурсу були дуже насичені різними зустрічами, екскурсіями Одесою, прес-конференціями, прогулянками на яхті, сніданками з мером Одеси ну, і звичайно, важкими репетиціями, які тривали до ночі.

Також за два дні до головного фіналу у нас проходив конкурс талантів, де я продемонструвала свої вокальні дані. У цьому мені допомогла співачка Галина Конах. На підготовку було мінімально часу, але за два дні ми встигли підібрати пісню, потренувати вокал, поставити хореографію, а також записати мінус з моїм бек-вокалом! Я дуже вдячна їй за цю колосальну роботу!”, - каже Влада.

Нагадаємо, 19-річна лучанка Владислава Путава також бере участь у відборі на конкурс «Міс Україна Всесвіт». Проголосувати за лучанку можна з 5 червня до 20 липня.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: ЛУЦЬКА МОДЕЛЬ БЕРЕ УЧАСТЬ У ВІДБОРІ НА КОНКУРС «МІС УКРАЇНА ВСЕСВІТ». ФОТО

***

Передрук без згоди “Таблоїда Волині” заборонений

5

Читати ще

Коментарі

Лучанка

Вітаємо!!!

Калян

Скмніваюсь, що конкурс престижний, якась убога корона і сцена нещасна, переносна, бюджет конкурсу на низькому рівні. І взагалі для чого прикладати скільки зусиль щоб просто отримати якусь убогу корону на переносній сцені.

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter