Луцький екстремал підкорив нову вершину

13 Серпня 2017
Віталій Аладдін – екстремал з Луцька, який знову і знову дивує, лякає та заворожує своїм нестандартним захопленням, знявся у красивій фотосесії на висоті.«Таблоїду Волині» хлопець розповів, що світлини зробили у селі Лище під час одного із тематичних пленерів для фотографів.

«Це був фотопленер на Івана Купала, весь день фотографувалися в різних образах , а коли сонце було ближче до заходу, фотограф Євген Боярчук запропонував сфотографувати пару ідей. Він вибирав локації, ракурси, різні позиції тіла, а неймовірне небо та відображення у воді зробили фото дуже крутими. Роботи цього фотографа завжди цікаво побачити, в його світлинах завжди є щось унікальне, щось таке, що заворожує. І хочеться побажати Жені подальшого натхнення та нових творчих ідей!», – поділився Віталій.
***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу tabloyid@gmail.com.
0

Читати ще

Додати новий коментар