Луцька чиновниця йде працювати у Верховну Раду

12 січня 2016

Начальниця відділу міжнародних зв’язків Луцької міської ради Ольга Коритнєва полишає посаду та переходить працювати у Апарат Верховної Ради України на посаду помічника народного депутати України Ігоря Гузя.

Розпорядження про звільнення чиновниці з’явилось на сайті міської ради ще 4 січня.

Сама ж Ольга Коритнєва поянює своє звільнення та перехід на нову посаду бажанням саморозвитку та змін в житті. Однак, вона продовжуватиме свою державну службу за тим ж напрямком - міжнародні зв’язки. Адже і сам Ігор Гузь є заступником голови Комітету Верховної Ради України у закордонних справах.

Найбільш ймовірно, що чиновниця переїде жити до Києва. 

+1
+5
-1

Коментарі

ну а кажуть немає кумовства і знайомст !?

А губи які робочі! Гусь таки має смак до роботящих.

Дурень ти Шльома (хоча може тому ти і Шльома,бо дурний).Дівчина молодець,хоче працювати,розвиватись.Яким чином це торкає тебе.Друге діло ,що Гузь виявляється "спєц" по міжнародним справам.Де воно цьому навчалося?

Сам ти дурень..... Дівчина відома своїми подвигами..... Ну, і справді Київ то вам не Луцьк..... Там ці губи будуть працювати у поті чола, адже Гузь командний гравець і не скупий..... ПОПРАВКА, певно, будуть працювати не лише губи))))

Мавпа ти, а не Дарвін! Сиди і далі заздри, давись слиною, такі, якОля тобі просто не по зубам, от і пінишся!...

Романюк кинув Коритнєву, не давши очолити проектне управління, от вона й дверима грюкнула. Там же Характер - АКУЛА!..

теж мені акулу знайшли ))) Це не акула, це так, котенятко з пазурчиками)))

Вітаю Гузя з якісним поповненням в команді!.. Олю знаю давно, -розумна і освічена людина з талантом бути у потрібний час в потрібному місці... Та й краще неї підкилимних ігор певно ніхто не знає... Чьотко!;-))

Хороших дівчат заміж беруть. Залишаються незаміжніми такі, як вона - без моральних принципів, яким тільки і дай по морях кататися за рахунок спонсорів, "кампашкІ" і "двіжі"! Не скромна дівчина.

Якраз з моральними принципами в Олі все добре - вірна подруга, щира людина, та й з чоловіками зайвого собі ніколи не дозволяє. Про спонсорів - повний брєд!!! Після того, що пережила в плані здоров"я і не зламалась - справжній боєць. Якщо не знаєте людину - не лийте брудом.

Ото Гузяка з Лапіним влаштують їй екскурсію саунами Троєщини...

Київ великий. Не лише Троєщина. .. Говоритимуть про політику ))))

Відразу видно що заздрість нереалізованих проявляється! Яка вам різниця як вона чого добивається, їй же з цим жити ! А вам спєцам хто продвигатись не дає ???

Щодо її одруження то це зайве, я особисто з нею зустрічаюсь, одружуватись поки не плануємо, нам і так зручно кохати один одного

Шльома! Йди - дрочи! Задрав вже всіх тут...

Додати новий коментар