Лучани перемогли в чемпіонаті України зі спортивного орієнтування

26 Квітня 2018

19-22 квітня відбулися чергові старти чемпіонату України зі спортивного орієнтування у м. Олешки Херсонської області. Волинську область представляли 4 спортсмени з м. Луцька, на чолі яких був директор луцького міського центру туризму, спорту і краєзнавства учнівської молоді Луцької міської ради Андрій Єрко та вихованки цього центру – Ольга Гупало, Мельник Христина, Микитюк Яна. Всі вони повернулись з медалями різного ґатунку.


Золотий хет-трик зробила Ольга Гупало (тренер Дмитро Петрочук, Лучко Олена). Серед 28 дівчат у своїй віковій групі, вона тричі була переможцем на різних дистанціях. У складі естафетної команди, разом зі своїми подругами по команді Мельник Христиною (тренер Войтович Василь) та Микитюк Яною (тренер Волинець Ярослав), виборола срібло, пропустивши вперед команду-господарів. У віковій групі кому за 35 років, Єрко Андрій (тренер Черчик Олег) був срібним та бронзовим призером чемпіонату.

У Міський центрі туризму, спорту і краєзнавства учнівської молоді Луцької міської ради зазначають, що це був 2-й етап відбору на чемпіонат Європи, який відбудеться влітку в Болгарії і Ольга Гупало достроково здобула право на місце у юнацькій збірній України.

2

Читати ще

Коментарі

Дмитро Петрочук

Молодці!!! :)

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter