Лучан запрошують на фестиваль арт-психології «Іnspira»

14 Березня 2018

Лучан запрошують на фестиваль арт-психології «Іnspira».

Захід відбудеться 20 квітня у Палаці культури м. Луцька.

Маєте більше 14 років? Любите спілкуватися і творити? Цікавитеся внутрішнім світом - своїм та інших людей? Хочете розвиватися? Маєте цікавий досвід і готові поділитися ним із молоддю? Активізувати життєву позицію? Тоді вам сюди.

До участі у фестивалі запрошують людей усіх вікових категорій (від дітей 14+ до людей поважного віку 55+) Волинської області та України - учнів та студентів, слухачів Університетів третього віку, Територіальних центрів соціального обслуговування, учасників громадських організацій тощо.

Реєстрація учасників для участі у Фестивалі здійснюється до 01 квітня 2018 року за електронною адресою: [email protected]

У програмі дводенного фестивалю - екскурсії, виступи творчих колективів-учасників, майстер-класи стилістів, візажистів, малювання кавою, “Ебру”, ліплення з солоного тіста, розпис камінців, “Мова есперанто для початківців”, різноманітні техніки арт-терапії (робота з шерстю, числографіка, лялько- та казкотерапія), психологічні тренінги (арт-коучинг, спонтанні танці), фотосесія та вечірка.


3

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter