Культурні діячі Луцька підтримають засудженого до смерті поета

10 Січня 2016
14 січня 2016 року в різних містах світу пройдуть Всесвітні читання на підтримку Ашрафа Фаяда, молодого 35-річного палестинського поета та куратора культурних проектів, який 17 листопада 2015 року був засуджений до смерті судом Саудівської Аравії за «злочин» відступництва.

Луцьк теж долучається до ініціативи та проведе читання і у нашому місті. Захід відбудеться у четвер, 14 січня, 0 17:00 в книгарні «Є» (вул. Лесі Українки, 30).

Поет позбавлений доступу до адвоката протягом усього утримання під вартою і судового розгляду. Окрім відречення від ісламу, Ашрафа також звинувачують у богохульстві і промоції атеїзму в його збірці віршів Instructions Within, що була опублікована в 2008 році.

До ініціативи вже доєдналися 263 автори та 57 Пен-центрів з 67 країн. Серед них - лауреатка Нобелівської премії з літератури Герта Мюллер (Німеччина), Єлінек Ельфріда (Австрія) і Орхан Памука (Туреччина), Воле Шоїнка (Нігерія), Маріо Варгас Льоса (Перу, Іспанія).

У Луцьку в читаннях візьмуть участь волинська поетка, голова літературної студії «Лесин кадуб» Ольга Ляснюк, письменник Віталій Ткачук,поетка та організатор літературної сцени «Бандерштату» Анна Луцюк, актори театру «ГаРмИдЕр» Марія Марченкова та Дмитро Безвербний.


0

Читати ще

Коментарі

Микола Є.

Полішуки, а ви хоча тямите що

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter