Які шанси ФК «Волинь» залишитися у Першій лізі

17 Квітня 2018

Текст: Анна Морарь

Свій футбольний рік оновлений склад основної команди ФК «Волинь» розпочав 24 березня із домашнього матчу з командою «Нафтовик-Укрнафта». У підсумку «хрестоносці» здобули мінімальну перемогу над суперником та зберегли прописку у Першій лізі.

Однак, наступні два матчі завершилися не на користь «Волині», хоча, через непідготовленість футбольного поля суперника, гра із ПФК «Суми» й була перенесена на луцький стадіон «Авангард». Команда програла сумчанам із рахунком 1:0, а «Черкаському Дніпру» – 2:1. Крім того, у додатковий час останнього матчу червону картку отримав голкіпер лучан Віталій Неділько, зігравши руками за межами штрафного майданчика.

Серію невдач «Волині» вдалося перервати вже 6 квітня у домашній зустрічі із ФК «Кремінь», яка завершилась із рахунком 3:0. Перший гол забив капітан команди Олег Герасимюк, успішно реалізувавши одинадцятиметровий. Наступним відзначився Валерій Болденков, який ударом головою переправив м’яч у воротах суперника, на 43 хвилині. Після перерви, за 4 хвилини до закінчення основного часу, змінив рахунок на 3:0 Андрій Яковлєв. Матч завершився на прекрасній ноті для луцьких вболівальників. А головного коуча команди Віктора Богатира відзначили у Всеукраїнському об’єднанні футбольних тренерів – він став тренером туру в Першій лізі.

Останній поєдинок «Волинь» провела на виїзді із «Оболонь-Бровар» та знову здобула мінімальну перемогу над київською командою. Гол на 32 хвилині забив екс-гравець «пивоварів» Павло Гордійчук. Цей матч став дебютним для новачка команди Олександра Климця, який замінив у другому таймі Євгена Зарічнюка.

Зараз «хрестоносці» покинули зону вильоту у турнірній таблиці ПФЛ, але місце в рейтингу доволі нестабільне, тому вже 18 квітня «Волинь» намагатиметься перемогти МФК «Миколаїв» на стадіоні «Авангард» у Луцьку і довести, що варта залишитись у Першій лізі.