Хата для роботи прокурора Волинської області

22 червня 2016

Текст: Ірина САСОВСЬКА
Фото: Роман ДОМБРОВСЬКИЙ

Фактично Дмитро Чепіжак займає кабінет у приміщенні Волинської прокуратури із 5 березня 2015 року. Саме тоді його призначили на посаду головного прокурора області. 

Потрапити у кабінет – завдання не з легких, адже прокуратура – це режимний об’єкт, тож на вході треба зареєструватись у спеціальному журналі й документально засвідчити власну особу. 

Кабінет Дмитра Чепіжака знаходиться на другому поверсі приміщення. Перед ним – невеличка приймальня. Сама ж «хата для роботи» Дмитра Чепіжака – доволі просторе й прохолодне приміщення. 

Значну частину простору займає стіл для нарад. На підлозі – м’який червоний килим. Робоче місце прокурора знаходиться навпроти вхідних дверей. Це – робочий стіл та стіл для переговорів. За спиною – національний прапор та герб України, великий дерев’яний годинник, який однак не працює. 

 У кабінеті досить просторо У кабінеті досить просторо
 Робочий стіл Робочий стіл
 Для спілкування із журналістом Дмитро Чепіжак, як і годиться, пересів за стіл для переговорів Для спілкування із журналістом Дмитро Чепіжак, як і годиться, пересів за стіл для переговорів
 У кабінеті є великий акваріум. Він залишився у спадок від попередників. У кабінеті є великий акваріум. Він залишився у спадок від попередників.
 Робочий стіл – акуратний Робочий стіл – акуратний
 Цей годинник не працює... Цей годинник не працює...
 ...натомість Дмитро Чепіжак користується цим. Його чиновник привіз із собою ...натомість Дмитро Чепіжак користується цим. Його чиновник привіз із собою
 Вітрильника робила дружина з сином Вітрильника робила дружина з сином
 Олов’яний солдатик без руки – також подарунок сина Олов’яний солдатик без руки – також подарунок сина
 Фото найрідніших є у кабінеті Фото найрідніших є у кабінеті
 Точилка-паровоз – подарунок дружини на День прокуратури Точилка-паровоз – подарунок дружини на День прокуратури
 За рослинами у кабінеті доглядають техпрацівники За рослинами у кабінеті доглядають техпрацівники
 Навіть улітку Дмитро Чепіжак не користується кондиціонером. У кабінеті досить прохолодно Навіть улітку Дмитро Чепіжак не користується кондиціонером. У кабінеті досить прохолодно

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу tabloyid@gmail.com.

+1
-4
-1

Додати новий коментар