Хата для роботи: де і як працює Тетяна Єремеєва

16 червня 2016

Програма видання «ВолиньPost» «Робоче місце» до Дня медика завітала до робочого кабінету відомої лікарки-офтальмолога Тетяни Єремеєвої.

Робоче місце пані Тетяни знаходиться у офтальмологічній клініці «Центр хірургії ока професора Загурського», керівником якої і є жінка. Мережа цих клінік складається з 5 центрів. Чотири з них знаходяться у Польщі, а у жовтні 2009 року відкрився п’ятий у мережі та перший в Україні – у Луцьку.

Екскурсію клінікою головний лікар розпочала із власного кабінету, який виконаний, як і увесь Центр, у сіро-білих тонах. За словами Тетяни Єремеєвої, це зроблено для того, аби ще раз підкреслити, що головний тут пацієнт.

 Табличка перед входом у кабінет Табличка перед входом у кабінет
 Кабінет, як і вся клініка, виконаний у біло-сірих тонах. Зручне шкіряне крісло, чималий стіл та білі орхідеї створюють затишну атмосферу. За спиною у головного лікаря – мінімалістичний та оригінальний годинник Кабінет, як і вся клініка, виконаний у біло-сірих тонах. Зручне шкіряне крісло, чималий стіл та білі орхідеї створюють затишну атмосферу. За спиною у головного лікаря – мінімалістичний та оригінальний годинник

Як розповіла Тетяна Єремеєва, клініка складається з чотирьох відділень: діагностичного, хірургічного, лазерних методів лікування та оптика. 

 У приймальні ведеться трансляція тематичних телепрограм У приймальні ведеться трансляція тематичних телепрограм
 Пацієнтами Центру є не лише лучани, але й хворі з інших міст і навіть з-за кордону Пацієнтами Центру є не лише лучани, але й хворі з інших міст і навіть з-за кордону
 Клініка пишається відзнаками, нагородами та дипломами Клініка пишається відзнаками, нагородами та дипломами
 Журналіст програми Богдан Коваль не побоявся пройти профілактичний огляд Журналіст програми Богдан Коваль не побоявся пройти профілактичний огляд
 Тут відбувається передопераційна обробка рук хірурга Тут відбувається передопераційна обробка рук хірурга
 Операційна, де навіть повітря і стіни стерильні Операційна, де навіть повітря і стіни стерильні

+1
+1
-1

Коментарі

Щось пані Тетяні не надто комфортно з цим журналістом.

А де працює коханка Ігорка Єремеєва, з якою він катався на конях і розбився насмерть?

не заздри і не рахуй його коханок, коней, грошей - не тобі зараз судити його вчинки добрі і лихі, це вже робить Вища і Справедлива Інстанція, а ти дивись за собою.

Додати новий коментар