Геніталії «ВКонтакті» та фанати, які тремтять: про що розповів Тарас Тополя у Луцьку

05 Лютого 2017
Текст: Юлія КАРМАНСЬКА

Лідер гурту "Антитіла" Тарас Тополя приїхав до Луцька, щоб відповісти на запитання шанувальників, які довго не відпускали свого кумира, влаштувавши автограф- та фотосесію. Зустріч відбулась у районному будинку культури в п’ятницю, 3 лютого.

Район.Луцьк обрав найяскравіші цитати лідера гурту «Антитіла» для усіх, хто хоче пригадати, як це було і для тих, хто пропустив цю подію.

[caption]
Тарас Тополя з фанатами[/caption]

Про першу пісню

В 13 років мій двоюрідний брат разом зі своїми хлопцями в дворі слухали «Русский рок», «ДДТ», Віктора Цоя. Я тоді музику взагалі ніяку особисто не вибирав... Я наслухався за літо цих пісень і в 6 років написав пісню. Якщо ви знаєте у Цоя є «Если есть в кармане пачка сигарет». Я написав «Жизнь удалась, если «Прима» в кармане». Написав це на листочку і прибіг показати бабусі. Бабуся м’яко сказала, що не треба такого писати, а брат просто сміявся з мене, показував це своїм хлопцям і вони ржали з мене всі.

Про перший виступ

Це було в 6 років, перший академконцерт зі скрипкою в музичній школі. Що я тоді відчував? Страх, мабуть.



Про квоти

Дуже багато українських виконавців спекулюють на цьому. От нас не беруть, дайте квоти і нас візьмуть. Квоти – це не панацея. Якщо ти робиш поганий продукт, якщо ти змісту не даєш, якщо ти музику погано робиш, якщо він недостатній, щоб конкурувати, то він нікуди не потрапить… Якщо бути відвертим, то ти робиш ***но і воно таким залишиться з квотами чи без них.

День, коли я нап’юсь

Я дуже чекаю закону про мову ведучих на телебаченні. Я буду щасливий, я нап’юся в цей день, коли приймуть закон, що ведучий новин примусово говоритиме українською мовою. Новини – це дуже серйозний інструмент пропаганди.



Про Скрябіна

Чи 12, чи 13 років мені було, я поїхав у Польщу з дитячим табором. Там були українці та поляки. Я пам’ятаю, що всю дискотеку змусив слухати «Модну країна» Скрябіна. По кругу крутив. Я собі думав: так, під цю пісню вони зараз будуть цілуватися, під цю пісню будуть танцювати. Я просто закохав і поляків, і українців у творчість Скрябіна.

Фанати, що тремтять

Ви смієтесь, а знаєте скільки людей підходять фотографуватися, робити селфі і руки тремтять. Я кажу: «Давай, я зроблю».



Про назву гурту

Антитіла – це протилежності. Це наша світоглядна філософія, яка закладена в цю назву. Весь наш світ дуальний та відносний. Добро пізнається у порівнянні зі зла, відносний холод у порівняння з теплом… Ми так само складаємось з протилежностей. Ці антитіла, які ніколи не перетинаються, між ними існує вся наша реальність. Тому ми так назвали групу і співаємо про нашу реальність.

Про зв’язок назви з біологією

Антитіла борються з вірусами, атакують всяку заразу – можна і так казати.

Про Євробачення і перемогу Джамали

В Джамали, крім голосу, який вона має, свого досвіду, є меседж, який абсолютно чітко ретранслював ситуацію в нашій країні. Тим скептикам, які казали «Евровидение это не поймет» вони всі закрили рот, коли вона привезла перемогу. Я собі відмітив в стрічці новин, в коментарях, що є ряд експертів, яких треба викинути на смітник і не слухати, що вони говорять, бо вони помилились. Вони не зуміли відчути суть цього конкурсу.

Про меншого сина

Марко мене мамою іноді називає. Відверто, він всіх називає «мама». В нього «нана» це в нього і «на», і «дай»… а мама – це в нього звернення до всіх.

Про перші слова

Рома сказав перше слово «тато», а Марко сказав перше слово «мама». Я кажу дружині: ну все, ми з тобою квити.

Порада молодому виконавцю

Адекватно оцінювати себе.

Про «Голос країни»

Стати тренером «Голосу країни» мені не цікаво, цікаво стати тренером «Голос. Діти». Я з задоволенням це робив би, з малечею я б попрацював, але мене ніхто не кличе.



Про Україну

Це наша країна, це наша держава. Або ми збираємось всі разом і протистоїмо тим викликам, які є на Сході і стоять перед нашим народом, або ми просто втрачаємо себе, як народ і нашу територію.

Українська мрія

Моя мрія, щоб мої діти залишились тут. Залишились тут не тому що я паспорти в них заберу, а тому що тут гарно, тому що тут можна реалізувати себе, тому що тут поважають, тому що тут створять умови для розвитку науки і культури, мистецтва, тому що тут економіка хороша.

Особливості «вконтактної» переписки

«Вконтакті» дивна дуже активність відбувається. Починаючи від того, що можуть запитати «прівєт, как діла», або просто «шо робиш?», закінчуючи геніталіями.





***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа).
0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter