BLOG на нічку: «Їй стукнуло тридцять, а місія була ще не виконана»

14 Травня 2018

Уже 30, а сім’я і діти лише у мріях. Чи варто зважати на погляди оточення? Що робити і де знайти внутрішню гармонію?

Традиційний блог на нічку сьогодні пропонує запис із арт-щоденників терапевтки, психологині Ольги Созонік.

Якщо хочете побачити свої роздуми на сторінках видання, то надсилайте їх на [email protected].

***

Їй стукнуло тридцять, а місія була ще не виконана. І, коли на святкуванні дня народження у ресторані, черговий раз на неї посипалась сила-силенна мудрих порад про заміжжя від досвідчених жінок, вона впіймала себе на думці, що через намагання слідувати їм і вийти заміж до критичної дати, перетворилась на шпигунку. Котра за три секунди на відстані п’яти метрів помічала, чи є обручка на безіменному пальці правої руки в об’єкта чоловічої статі, що з’являвся у зоні, де були розкидані сіті її спокуси. Як Анжеліна Джолі у фільмі «Турист» навчилась холоднокровно ховати за милою посмішкою нудьгу, хвилювання, обурення, втому, зневагу і втрату інтересу від недоречних жартів. Із шпигунським азартом послідовністю завуальованих питань перетворювала побачення на співбесіду, і щоб «об’єкт не здогадався» вивідувала усі потрібні факти.

Вона вирішила, що настала пора припинити цю гру, в якій заради пошуку партнера, їй доводилось забувати про себе. Знаходити теми і підтримувати розмову, коли вона не йшла. Виправдовувати недостойну поведінку. Вислуховувати нудні історії про розлучення і заліковувати емоційні рани. Вселяти віру у свої сили та надихати на кроки. Ставати на щабель нижче, щоб знайти спільні теми, зацікавити, привернути увагу, звабити, спокусити, втримати.

Натомість захотілось стати помітною. Для себе. Вберігати своє внутрішнє сонце. Не роздавати «наліво і направо» свій внутрішній зміст. Не рятувати тих, хто не хоче рятуватися сам. Бути на першому плані для себе. Вибирати білизну. Фарбувати губи. Робити манікюр. Лягати спати у нову постіль. Відкривати нові книжки та країни. Приймати контрастний душ. Наносити парфуми. Виходити на підборах незалежно від планів на вечір. Вчити мову. Смакувати їжею. Займатися спортом, ходити на масаж і танці. Бути привабливою. Для себе.

І вона дійсно не знає, яким чином складеться її особисте життя далі. Але, кажуть, що, коли жінка перестає шукати щастя, воно тихо і зовсім непомітно приходить до неї саме.

8

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter