Батіг, шлюбна ніч і привселюдний стриптиз – як волинянка «одружилася наосліп»

23 Лютого 2018

32-річна Соломія з Ковеля взяла участь в популярній телепередачі «Одруження наосліп» на каналі 1+1.

Випуск з її участю вийшов в ефір у середу, 21 лютого.

Цього разу експерти програми вирішили поєднати у пару темпераментну і незалежну Соломію, за плечима якої – минулий 10-літній шлюб, та 28-річного Валентина, який живе сьогоднішнім днем та понад усе любить секс.

Волинянка внесла до сімейного бюджету на тиждень 10 тисяч гривень, зазначивши, що у сім’ї обов’язково мають бути відкладені гроші для спонтанних поїздок та здійснення мрій. Її новоспечений чоловік поповнив бюджет на 4 тисячі, вважаючи, що треба жити тут і сьогодні.

Дивувати дружину Валентин почав одразу, подарувавши їй після офіційної церемонії шкіряного батога, за що вже встиг отримати титул «житомирського Крістіана Грея» від телеглядачів. Втім, Соломію це не налякало, навіть приємно здивувало, тож гарячу першу шлюбну ніч вони провели в одному ліжку. Кілька днів їм вдавалося жити ідеальним життям молодого подружжя, роблячи все разом.

Згодом чоловік запросив волинянку до стриптиз-клубу, де запропонував привселюдно затанцювати. Обурена і заплакана Соломія вирішила припинити любовний експеримент реаліті-шоу, але ситуацію виправили експерти, адже бачили, що захоплення між парою є.

Зрештою, у фіналі передачі пара вирішила залишити собі обручки і спробувати будувати стосунки у реальному житті. Як з’ясувалося пізніше, з моменту зйомок минуло майже 2 роки, за цей час Соломія встигла вийти заміж за іншого на народити дитину, а Валентин досі перебуває у пошуках справжнього кохання.

1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter