20 неймовірних світлин Ігоря Єремеєва

13 серпня 2017

Рівно 2 роки тому, 13 серпня 2015 року, не стало українського бізнесмена і політика, народного депутата України 4-го, 7-го і 8-го скликань, співвласника паливно-промислової групи «Континіум» Ігоря Єремеєва.

Відібрав життя у мультимільйонера трагічний випадок - отримана внаслідок падіння з коня черепно-мозкова травма.

Мало хто знає, але Ігор Миронович був не лише успішним політиком і бізнесменом, але й чудовим фотографом. Саме фотографія була одним із його улюблених хобі. Як розповідав в одному із своїх інтерв'ю - кінцевим пунктом його творчої натури.

"Таблоїду Волині" вдалося відшукати 20 неймовірних світлин, зроблених Єремеєвим під час своїх мандрівок по всьому світу. Тож до вашої уваги - своєрідна фотовиставка Ігоря Єремеєва.

***
Фотографія – кінцевий пункт моєї творчої натури. Скільки себе пам’ятаю, постійно малював і брав участь в різних творчих «кружках». Якщо брати поетапно, вважаю, що до якогось періоду життя я просто фотографував, бо мені це подобалось. А останні кілька років займаюсь фотографією зі знанням справи. Усвідомлюю, що це – цілий пласт мистецтва.


*   *   *
Мій улюблений фотоапарат – Canon. Але щоб робити виставку, треба мати хоча б сто робіт, які не соромно показати іншим. А для цього треба створити десятки тисяч фотографій. На це все треба час. Напевно, коли мені буде 50, я організую виставку чи видам книгу, щоб підбити підсумок. В кожному хобі треба підводити якусь межу – для того, щоб відповісти на питання, для чого ти все це робиш.*   *   *
Як правило, я займаюсь пейзажною фотографією в різних куточках світу. Цього року (2015 р. – ред.) через події в країні поїхати на фотосафарі не вийшло. Зараз не до хобі. А минулого року ми з друзями фотографували осінь на японському острові Хоккайдо. Там дуже яскраві кольори. Причому через гірську місцевість вони різні на різній висоті.

*   *   *
Для мене захоплення фотографією – можливість показати людям мій погляд на життя. Фотографія дозволила мені зрозуміти, що матеріальна складова життя – не головне. Навколо нас є світ: яскравий, красивий, а за суєтою ми не встигаємо його помічати. Тому можу сказати точно, що це захоплення робить мене кращим.*   *   *
Мрію зняти фільм про британський корабель Thistelgorm, що затонув біля берегів Єгипту у 1941 році. Вперше судно виявила у 1955 році команда Жака Іва Кусто. Дуже цікавий об’єкт. Я кілька разів занурювався біля нього. Можливо, весною поїду на зйомки.


Я люблю твори мистецтва, в яких є дуже тонка робота. В музеях мене цікавлять або дуже великі картини, на які треба було потратити неабияку кількість людиногодин, або дуже дрібні роботи, які так само потребували особливих зусиль.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: НАЙГОЛОВНІШЕ ЗІ СКАЗАНОГО: ПРО ЩО ГОВОРИВ У СВОЇХ ІНТЕРВ’Ю ІГОР ЄРЕМЕЄВ

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу tabloyid@gmail.com.

+1
+22
-1

Коментарі

Це просто круто! Не люблю вашу "редакційну політику", але за цей матеріал - просто "мегареспект" редакції!

нічого особистого до мироновича......ІВАХІВ КУПИ КОНЯ!!!!!!!!!!!!!!!!

Додати новий коментар