Що відбуватиметься на вихідних в «Кораблику»

14 Травня 2018

Гоцалки у п’ятницю.

Танці, які узагальнюють музичний формат Кораблика. Абсолютно різнопланова музика в динаміках для вух відвідувачів, ніг та інших запчастинок тіла, під яку чудово можна натанцюватись, наобійматись і навіть пофліртувати.

А ще можна посьорбати свіжого пивка та наливочок і послухати добрячу порцію гарних хітів. Що і пропонуємо вам зробити вже найближчим часом.


Гарячі Танці: мікс української та балканської музики в суботу

На цей вечір підготували щось більш особливе та поєднали дві класні теми дискотівок в одну. Цього разу будуть пригадувати, а місцями і знайомитись з кайфовою українською музикою, яку будемо періодично змінювати на дуже популярну балканську.

Тому готуйте з собою додаткову пару взуття, беріть рушники та гайда на танці у "Кораблик"!


STAND UP вечірка в неділю.

Зазвичай ті, хто приходять глядачами на СтендАп у Кораблик не можуть дочекатись коли ж вже той місяць мине і вони знову потраплять на добрячу порцію гумору. А ті, хто виступає на сцені, думають "омайнгад, як той місяць швидко минає, що ж придумати цікавого на цей раз?!".

Так от, у цю неділю хвилюватись на сцені будуть:

Славік Мартинюк (резидент федерації Стендапу Буковини, неодноразовий учасник відкритих мікрофонів України), Вова Євчук (резидент Stand up West (Рівне), неодноразовий учасник і переможець шоу "Розсміши коміка"), Артем Лиман (Луцьк, резидент "Lutsk Stand Up Team", переможець "Розсміши коміка"), Вадим Барабуха (Луцьк-Ківерці, резидент "Lutsk Stand Up Team", переможець відкритих мікрофонів, учасник "Розсміши коміка", учасник "Lviv Stand Up Battle").


Ну а місія "понадривати животики від сміху" вже припадає на відвідувачів.

Словом, забігайте і не пошкодуєте.

Не забудьте замовити столик завчасно.

0

Читати ще

Додати новий коментар