Луцький організатор розповів про спроби зірвати грандіозний концерт на «Авангарді»

01 Липня 2018

Луцького організатора Євгена Тихонова, який зараз займається масштабним концертом «Люкс ФМ Паті Тур», обурила пасивність лучан і «палки в колеса» від невідомих осіб.

Він розповів, що вважає себе позитивною людиною, але не знаю, що робити і як реагувати, коли за місяць до концерту крадуть або рвуть банерні розтяжки зі стадіону, зривають плакати зі всіх тумб вибірково, ламають сіті-лайти з постерами,знімають всю рекламу, ніяк не пояснюючи та блокують сторінки.

Емоційний допис організатор залишив на своїй сторінці у Фейсбуці.

«Кому ми, компанія з міста Луцька, жителями якого ми є з народження, заважаємо ??? Кому ми не заплатили за те, щоб культурно розвивати місто і не завжди вигідно фінансово для нас ??? Кому ми не підлизали, щоб робити те що нам подобається ??? Кому ми не занесли квитки, щоб нас не чіпали?

Вірно - НІКОМУ НЕ ЗАНОСИЛИ,НЕ ПЛАТИЛИ,НЕ ЛИЗАЛИ, тому що я не вважаю,щоб жити та законно працювати в місті,в якому я народився,виріс і в яке я повертався з інших міст, я маю комусь нести чи лизати!

Друзі,ми з командою (в яку входить моя кохана дружина) довго йшли до цього концерту на стадіоні і ніяка особа,яка діє такими методами, не зупинить нас! Це наша мрія і ми це зробимо,адже людина без мрії,як корабель без вітрил! І ми всі дуже,дуже надіємось на Вашу підтримку!

Разом ми сильні,разом ми зможемо це зробити! Дякую усім, хто з нами,адже ми вкладаємо все в цю подію і готові на все!!! Я обіцяю танець живота на сцені,якщо зберемо 3000 осіб! Дякую за увагу і всім успіху!!!», – йдеться у дописі.2

Коментарі

Уащєй

Кому цікаве це лайношоу?

піар менеджер

"Я обіцяю танець живота на сцені,якщо зберемо 3000 осіб"

танець жирного живота ;)

Оглядач

Тихонов сам собі придумав що він організатор "від Бога" от і біситься, що не виходить організовувати...

Оглядачеві

100%. А ще звозить до Луцька постійно недоартистів

Додати новий коментар