Lady in red: хто створив найкращу червону сукню

09 Червня 2018

Дизайнери зі Львова та Волині показали на Lutsk Fashion Weekend Summer 2018 свої сукні червоного кольору та позмагалися за звання найкращої.
Семеро дизайнерок підготували образи спеціально до конкурсу. Серед суконь і вишивка, і шифоновий шлейф і зовсім не сукня, а образ із червоним жакетом від бренду «ХОКА».


Оцінювали сукні журі: головний редактор журналу «SPACE mag» Ірина Матейчик, маркетолог будівельної компанії «Інвестор» та керівник сайту «Перший» Ірина Новосад, фотограф Арсен Базярук, дизайнер та стиліст Жанна Тріль та керівник агентства моделей «Grace Model House» Анна Тріль.


Гості заходу також могли обрати сукню-фаворита, проголосувавши на спеціальних листках. Ведуча Наталка Войтович запропонувала глядачам поділитися, чому вони голосують за ту чи іншу сукню. Один із глядачів розповів, що сукня Ксенії Ковальської вразила його оригінальністю.


Проте, судді та гості одностайно вибрали переможницею львівську дизайнерку Наталію Яриш, котра продемонструвала вишите вбрання.На другому місці образ ще однієї львів’янки Олесі Марчук, яку надихнув фільм про Червону Шапочку. Третя позиція у бренду з Луцька «ХОКА».
Усі дизайнери отримали знижки на показ повної колекції в рамках Lutsk Fashion Weekend Summer 2018 та подарунки від організаторів.


1

Читати ще

Додати новий коментар