Як відривалися на відкритті Grand Central. ФОТО

05 Травня 2018

Фото: Юлія ФІЛІРОВСЬКА
4 травня в РЦ «Промінь» вечір видався запальним. З танцями та конкурсами, ну і, звісно ж, з смачними стравами та напоями відкривали оновлений фуд-корт Grand Central. На терасі у «Промені» тепер є дерева та зелень, а ще м’які дивани. Четвертий поверх улюбленого розважального центру з променем в серці відкрили кілька нових закладів.


Ведучий заходу Юрій Корнелюк запалював публіку веселими жартами та конкурсами, а також заманив чимало лучан прийти знову, адже вони виграли сертифікат від «Grill Pub», «Ring cafe», «Хінкальня», «СушіЯмі» та «Pizza Express», а ще смачненьке морозиво від «SherrBar» і кава щодня впродовж тижня від «Sheff coffee».

«Це не відкриття, а повне перезавантаження», — сказав ведучий про Grand Central.Виграти сертифікати можна було за розповідь про цікаве місце у Луцьку або про улюблену каву. До речі, лучани запропонували ведучому відвідати 40-й квартал та пити каву, залиту кип’ятком без фільтру з додаванням «50 грам».

Першим відкриттям стала барна стійка від «Ring cafe», танцювальний коктейль на якій зробила танцівниця балету MONATIK Аліна Лаговська.


Світлове шоу показали «сови» на високих підборах «Led Theatre».


Ну а справжнім здивуванням стало шоу ніотаморі, тобто подача суші на тілі гейші, яку показали «СушіЯмі».

А завершувати вечір можна було запальними танцями під мікси Dj Djane Yanika.

«Улюблена їжа під одним дахом», — так пишуть засновники про Grand Central. Саме тому відкриття фуд-корту, який нагадує маленький Нью-Йорк у Луцьку, не могло відбутися без смакування новинок та вже улюблених страв у чудових закладах, яких більше десятка.


2

Читати ще

Додати новий коментар