Як відбуватиметься Фестиваль повітряних куль у Луцьку

06 Червня 2018

«AEROSFERA. Карнавал повітряних куль» відбудеться 16-17 червня на Театральному майдані.

«Ідея до нас прийшла ще 2 роки тому. Через певні обставини лише цього місяця вдалося реалізувати перший такого роду фестиваль у Луцьку. Ми маємо на меті дуже амбіційні плани про те, що він стане постійним. Буде проводитися як мінімум щороку, збирати навколо себе як жителів міста, так і найближчих сіл», - розповів організатор фестивалю Сергій Карпюк.


Представники повітроплавного клубу «Montgolfier» привезуть з Києва 6 повітряних куль. Напередоні ввечері буде проведений парад, який закликатиме взяти участь у фестивалі всіх охочих.

«Виліт триває близько однієї години. Аеростати вилітатимуть о 6:00 ранку і о 20:00. Маршрут залежатиме від погодних умов, через особливості вітрових потоків. Є ще близько 10 вільних місць для реєстрації на політ. Вартість одного місця в аеростаті – 3 тисячі гривень.», - сказав Сергій Карпюк.

Все це відбудеться лише за відповідних погодних умов: відсутність грози, опадів і сильного вітру.

«Вирішили розважити, порадувати та здивувати жителів Луцька. Кожна повітряна куля – це великий «надувний п’ятиповерховий будинок», висотою 25 метрів, із красивими корзинами, епатажними пілотами, яскравими кольорами та гарних настроєм команди», - прокоментував Сергій Скайко, президент громадської спілки «Українське повітроплавне товариство».

Організатори фестивалю обіцяють нон-стоп програму: виступи гуртів та діджеїв, дитячі конкурси та розваги, майстер-класи. Також можливість поставити запитання пілотам, послухати цікаві історії з досвіду повітроплавства, сфотографуватися на кулях тощо. Вхід безкоштовний.


Дійство проводитиметься за сприяння і підтримки департаменту сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради.

«Заходи такого масштабу – це, в першу чергу, престиж міста. Це не тільки атмосфера для гостей міста, а й для лучан. Сподіваємося, що фестиваль стане своєрідною візитівкою нашого міста», - прокоментувала Катерина Шкльода, начальниця відділу сім’ї та молоді.

Про це стало відомо під час прес-конференції організаторів фестивалю.


Тож надіємося на гарну погоду, щоб сповна насолодитися вихідними та на власні очі побачити велич і красу повітряних куль.

0

Читати ще

Коментарі

олег

не травня а червня

Додати новий коментар