Гіпермаркет Там Там розіграв подарунки для відпочинку

23 Травня 2018

У неділю, 20 травня постійні відвідувачі гіпермаркету Там Там мали нагоду виграти десять різноманітних подарунків, які знадобляться для відпочинку на природі. Серед подарунків: палатка, казанок, набір дрова та розпалювач для дров, набір шампурів, коврик для відпочинку, мангал, акустична колонка, мобільна батарея, а також головний приз смартфон. Розіграш відбувся на першому поверсі ТРЦ ПортCity.
Постійні покупці гіпермаркету Там Там уже звикли до подарунків та сюрпризів. Аби перемогти потрібно було лише зробити покупку у гіпермаркеті на суму 350 гривень, залишити контакти на звороті чеку, опустити його в скриньку, яка знаходилась на відділі інформації та прийти на розіграш 20 травня.


Головний приз дістався Наталії Серік, саме вона отримала смартфон Huawei Mate 10 Lite. Жінка розповіла, що участь в такій акції взяла вперше і не очікувала на виграш, більше того – навіть не хотіла приходити, але чоловік її переконав і вони прийшли на розіграш. Була дуже рада та подякувала ТамТаму за такий чудовий подарунок.0

Читати ще

Коментарі

MK

У ведущего палец судорога взяла? Что он всюду его тычет?

Додати новий коментар