«Давайте зробимо так, щоб в школах не було булінгу. Давайте дивитися українське», – актори серіалу «Школа». ФОТО

09 Травня 2018

Луцьк став першим містом, з якого розпочався тур фан-зустрічей акторів серіалу «Школа». Це перший український серіал про життя школярів, їх стиль поведінки, проблеми та переживання. «Школа» - проект «1+1 media».
Фан-зустріч відбулася у РЦ «Промінь», зал був заповнений фанатами, переважна частина з них – діти, які прийшли до акторів зробити фото, взяти автограф та придбати канцелярію із символікою серіалу.


Перед початком зустрічі глядачам показали відеоролик про зйомки українського серіалу з одкровеннями акторів про те, що вони думають з приводу поведінки героїв «Школи».


До Луцька прихали п’ятеро акторів: Яніна Адреєва (учителька економіки), Ліза Василенко (Лола, шкільна блогерка), Богдан Осадчук (Тоха), Анна Трінчер (Ната), Карина Чернявська (Ася).
Молодим фанатам актори серіалу розповіли про те, що необхідно, аби вступити на акторську спеціальність. Богдан Осадчук продекламував вірш, а Карина Чернявська виконала народну пісню. Саме з цими творами актори свого часу вступали до власних вишів. А Ліза Василенко розповіла історію, чому розійшлася з Олександром Петренком. Хлопець виконував роль Паші у серіалі, а стосунки між акторами розвивалися вже на знімальному майданчику. Проте, зі слів Лізи Василенко, не витримали відстані. Адже Ліза – з Дніпра, а Саша – з Києва.


Акторка Анна Трінчер, яка стала суперфіналісткою проекту «Голос Країни» виконала для глядачів пісню «Не бойся». Дівчина навіть спустилася в зал до своїх шанувальників. Вся зала «Променя» танцювала. Дівчина також розповіла, що програти «Голос країни» в суперфіналі їй не було важко, адже вона й так здобула популярність, спільноту шанувальників та в свої 16 готується записувати нові пісні та кліпи. Також інтригою стали плітки про те, чи не пара Анна Трінчер та Богдан Осадчук. Актор запропонував слідкувати за його Інстаграмом, аби дізнатися.

Впродовж фан-зустрічі глядачі могли відправляти запитання до акторів у групу в Вайбері. Авторка найоригінальнішого запитання отримала подарунки від акторів.


«Давайте зробимо так, щоб в школах не було булінгу. Давайте дивитися українське», – такими словами актори завершили своє спілкування з фанами. Частина коштів від продажу квитків надійде до благодійного фонду 1+1 Медіа на реалізацію ініціатив проекту Наталії Мосейчук «Право на освіту».


1

Читати ще

Додати новий коментар