Кілька порад для тих, хто обирає сифон у ванну

15 Вересня 2018

Вода при зливі відразу не потрапляє в стічні труби, а долає спеціальні вигини. Так званий водяний затвор не дозволяє неприємним каналізаційних ароматам потрапляти у ванну або туалет, і псувати при цьому настрій господарям. Вибір сифона для вищевказаних цілей може бути складний, оскільки існує кілька різновидів пристосувань. Серед популярних сифонів трубні, пляшкові і гофровані.

Порада перша: перед покупкою неодмінно врахуйте різновид!

Різне сантехнічне обладнання потребує застосування певних видів сифонів. Купуючи пристосування, варто врахувати його розташування, а також обсяг використовуваної води. Сифон в піддон для душу, як каже aquacity, можна монтувати в підлогу, а для раковини ідеальна модель з переливом. При монтажі пральної машинки додатково до звичайного сифону може застосовуватися гофра для збільшення з'єднання з каналізацією, для мийки на кухні найчастіше використовується подвійний варіант обладнання.

Порада друга: звертайте увагу на актуальні моделі!

Найбільш популярні гофровані зразки, для їх створення застосовують складчасту трубку. Цей сифон можна використовувати незалежно від розташування каналізації, оскільки на ринку представлена гофрована труба різної довжини, до того ж вона може добре розтягуватися.

Пляшковий сифон дозволить знайти втрачені у воді вироби, наприклад, каблучки. Відкрутивши нижню частину обладнання, ви знайдете загублені речі. Але якщо до мийки прикручений гофрований сифон, то шукати пропажу вже немає сенсу.

Для ванної кімнати застосовують сифон з автоматичною формою зливу. Сифони зі зливом, що працюють в автоматичному режимі, оснащені кришкою і заглушкою для зливу. Для пісуарів застосовують особливі прямоточні, пляшкові і вакуумні моделі сифонів. Виходячи з дизайну пісуара, може використовуватися горизонтальний або вертикальний варіант.


0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter