18 січня: Міжнародний день фетишу, Вінні Пуха і кілер Леон – у Святвечір

18 Січня 2019

Цього дня 1654-го року у Переяславі генеральна військова рада вирішила укласти військово-політичний союз Гетьманщини з Московським царством.

1871 – проголошено створення Німецької імперії, відомої як Другий Рейх.

1886 – у випуск надійшов перший автомобіль.

1944 – на Волині відбулися перші серйозні сутички Української повстанської армії з військами НКВС.

1963 – заснований футбольний клуб «Карпати» (Львів).

1964 – американські лікарі закликали конгрес зобов'язати сигаретні компанії писати на пачках попередження про небезпеку паління для здоров'я.

Цього дня святкують «Голодну кутю» (другий Святвечір), Міжнародний день фетишу (International Fetish Day) і День Вінні Пуха (Winnie the Pooh Day) у США.

18 січня свої іменини святкують: Григорій, Євгенія, Йосип, Матвій, Сергій.

Сьогодні народилися екс-прокурор Волинської області Андрій Гіль, депутатка Луцької міської ради Майя Шостак, та очільник громади Ігор Терещенко.



«Таблоїд Волині» вітає кожного з вас із Днем народження! Бажаємо творчої енергії, міцного здоров’я і особистого щастя! Нехай усе життя вас супроводжують мир, достаток й успіх!

Погода у Луцьку:

Температура повітря +3°C. Хмарна погода буде триматися до самого вечора. Вранці продовжиться нічний дрібний дощ, у другій половині дня йому на зміну прийде дощ зі снігом, який закінчиться лише ближче до вечора.

Народний прогноз погоди:

Якщо цього дня заметіль, сніг і поземка – бути хорошому врожаю. Якщо зоряна ніч на Водохреще – буде врожай ягід, гороху і хліба. Сильні південні вітри 18 січня попереджують грозове літо, а заметіль на Водохрещу приносить заметіль на Масницю. Повний місяць цього дня обіцяє великий розлив річок навесні.

Мелодія дня: Роллікс – «Бий».

Цікаві факти:

Дуже часто генії – люди з нестандартним мисленням і сприйняттям –були далеко не відмінниками. Нерідко їх залишали на другий рік, пророкували життя невдах і всіляко засуджували.

Але вони стали успішними і відомими на весь світ. Рубрика bestfacts пропонує вам дізнатися про найзнаменитіших двієчників!

Альберт Айнштайн – найвідоміший фізик, лауреат Нобелівської премії, творець теорії відносності, в шкільні роки мав славу йолопа.
Йому важко давалися гуманітарні науки, він погано писав і читав. А ще є думка, що геніальний фізик був аутистом. Вчителі сумнівалися, що він подужає програму і зможе закінчити школу. Шкільний предмет «Фізика» був одним з найскладніших для хлопчика предметів.

Антон Чехов – неперевершений майстер слова, геніальний письменник – в третьому класі залишився на другий рік через двійки з арифметики та географії. У п'ятому знову затримався через грецьку. Навіть з російської літератури та мови у нього були трійки.

Людвіг ван Бетховен, незважаючи на те, що був геніальним композитором, усе своє життя писав з помилками, а прості математичні дії – множення і ділення – так і не зміг опанувати.

Уїнстон Черчіль був неробою і шибеником. Вчитися не любив. Змінював одну приватну школу за іншою, де отримував двійки або, в кращому разі, трійки. Батьки не втрачали надії і шукали способи вивчити сина. Уїнстон любив почитати в тихому куточку серйозну літературу. Чим і займався, коли його карали самотністю. А ще йому призначали додаткові уроки з англійської мови, можливо, тоді почався його шлях до Нобелівської премії з літератури.

Пушкін ненавидів математику і зовсім в ній не розбирався. Втім, це не головна його проблема. З арифметикою теж були проблеми, хлопчик часто плакав на уроках через те, що нічого не міг зрозуміти. У ліцеї він по загальній успішності був передостаннім.

Поет Йосип Бродський закінчив тільки сім класів. Його залишили на другий рік, і підліток вирішив розпрощатися зі школою.
Всі сім років він не відрізнявся старанністю: не виконував домашні завдання і грубіянив вчителям. За підсумками сьомого класу у Бродського були чотири річні двійки – з математики, фізики, хімії та англійської мови.

Білл Гейтс погано вчився в школі. Не дуже старався, і взагалі багато з шкільної програми вважав непотрібним і нецікавим. Батьки його заохочували різними способами і не втрачали віри в його талант і здібності.

Кіно дня: «Леон»

Головний герой Леон – справжнісінький найманий вбивця. Одного разу, перебуваючи вдома, він стає свідком того, як всю сім'ю, яка живе в сусідній квартирі, вбивають. Вижити вдається лише дівчинці-підлітку Матильді. Вона звертається до свого сусіда Леона за допомогою, адже їй більше нікуди йти. Холоднокровний вбивця раптом починає відчувати чужі раніше йому почуття, і пускає дівчинку до себе. Вони починають жити разом і Матильда просить навчити її вбивати, щоб вона могла помститися вбивцям своєї сім'ї.
Жанр: драма/кримінал;
Країна: Франція;
У ролях: Жан Рено, Ґері Олдмен, Наталі Портман та Денні Айелло.

Фото дня: Олександри Стеблій

Цитата дня:

«Яка різниця, хто сильніший, хто розумніший, хто гарніший, хто багатший? Адже, в кінцевому результаті, має значення тільки те, щаслива ти людина чи ні», – Ошо.

3
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter