Звідки лучанам починати туристичну подорож

23 Листопада 2015
Текст і фото: Андрій Мошкун

Знаний у Луцьку туристичний магазин «Миклухо-Маклай» зробив ще один крок назустріч своїм покупцям: відтепер крамниця розташована у спальному мікрорайоні міста за адресою: Соборності, 28.

Новосілля «Миклухо-Маклая» відбувалося протягом двох днів, 21-22 листопада. На гостину до туристичного магазину прийшло чимало «шопоголіків», туристів-мандрівників та просто активних городян.
Солодким спонсором відкриття стало «Ровер Кафе», яке частувало присутніх тістечками та гарячими напоями.
Паралельно з частуваннями працівники магазину влаштували для своїх відвідувачів чимало оригінальних конкурсів. Наприклад, змагання зі справжнісінького «альпінізму на столі» або ж болдер тейблу. Найспритніший скелелаз отримав в подарунок фірмову футболку.
Також проводили туристичну «Лото-забаву», в результаті якої пощастило володарю фартового фіскального чека. Молодий чоловік виграв стильний рюкзак вартістю понад три тисячі гривень.Під час відкриття гості туристичного свята мали змогу оцінити асортимент магазину. Покупці зі стажем помітили на полицях якісні та фірмові речі, яких у Луцьку треба ще пошукати. Є у магазині товари і для майбутніх туристів та скелелазів. Але незважаючи на те, що «Миклухо-Маклай» носить назву туристичного магазину, товари для себе тут можуть знайти і лучани-домосіди.

0

Читати ще

Коментарі

лена

я вже з фоток придивилась

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter