ZOO: Невідомі тварини Луцького зоопарку

08 Червня 2015
Як не дивно, у Луцькому зоопарку не усіх тварин показують відвідувачам. У закладі є декілька тваринок, які завжди знаходяться «за кулісами» і є такими собі таємними талісманами звіринцю.

Читачі «Таблоїда Волині» мають змогу познайомитися з цими невідомими тваринками.

Акваріумна жабка з бухгалтерії


Жабку Луцькому зоопарку подарували, а разом із нею ‒ купу клопотів. Виявилось, що жити вона може лише у персональному акваріумі, який довелось купити разом з водоростями, камінцями, очищувачем води й компресором. Жабка маленька й жовта. Ввечері тваринка влаштовує у кабінеті цілі гастролі ‒ завзято квакає й кумкає. Ще однією особливістю жаби є те, що вона вміє їсти руками.

Дора ‒ домашня собака директорки зоопарку Людмили Денисенко


Дуже дружня й мила собака. Вранці вона разом з хазяйкою приходить на роботу на повідку. На території зоопарку з Дори знімають нашийника й вона вільно гуляє поміж інших звірів. Людмила Денисенко каже, що решта мешканців зоопарку вже звикли до собаки й сприймають її як свою.

Безіменний кіт


Його підкинули до зоопарку. Разом з рештою тварин бідолаха харчувався й з часом виріс у такого нахабного котяру. Він сірий, пухнастий й з жовтими очима. Фотографу «Таблоїда Волині» кіт позував біля виставки «Тварини у війні», яка розповідає про звірят, що були поруч з людиною у складний період воєнних дій.

Трилапий пес-переселенець з Донецька Гена


Він живе у Луцькому зоопарку вже близько року. Коли у Донецьку почались складні часи, адміністрація тамтешнього притулку кинула Україною клич про допомогу ‒ просили розібрати нещасних тварин. Учасники луцького клубу власників домашніх тварин «Вуса, лапи, хвіст» відгукнулися на заклик й забрали десятьох звірят. Одного з них приютили у Луцькому звіринці. На господарському дворі зоопарку живе ще кілька собак, але лише Гену охоронці беруть із собою на обхід територією, адже він не агресивний щодо інших тварин. Також собаку залучають до контактного зоопарку ‒ демонструють людям з обмеженим зором. Лапу собака втратив, потрапивши під потяг.

Малята-кошенята


П’ятірко кошенят до зоопарку також підкинули. Попри те, що адміністрація постійно звертається через Інтернет з проханнями не чинити так, тварин-покидьків під парканом зоопарку не меншає. Звичайно, тут не могли оминути котів увагою, тому забрали й вигодовують разом з іншими звірами. Якщо комусь вдома бракує домашнього улюбленця ‒ Луцький зоопарк радо поділиться котом.

Текст: Ірина САСОВСЬКА
Фото: Дмитро КУХАРУК
0

Читати ще

Коментарі

вфі

тварин-покидьків під парканом

Сасовська

http://hrinchenko.com/slovar

вфі

пардон) дякую за тлумачення)

Наталка

Йшли вчора повз зоопарк -

Олеся

Скажіть, будь ласка, як

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter