ZOO: Ая – улюблена собака луцького депутата-майданівця

27 жовтня 2016

 «Собака для нас – це всього лиш якась щаслива мить, а ми для неї – ціле життя. І треба намагатися робити життя таким, щоб уся радість була у вас взаємною…», – розповідає про свою домашню улюбленицю учасник «Революції Гідності», депутат Луцької міської ради Артем Запотоцький.

Артем пригадує, що собаки були в його житті завжди. У дитинстві був щасливим господарем російсько-європейської лайки із кличкою Ая,  яку неабияк любив.

«Коли нашому малому було три роки, ми вирішили придбати таку ж собаку, яка була у моєму дитинстві. Тієї ж породи, з тим же ім’ям. Наша Ая приємно дивує щодня, адже не лише дарує нам багато позитивних емоцій, а й охороняє будинок та стереже дітей буквально від усього», –  ділиться Артем.

Зараз улюблениці всієї родини – шість років. Вона живе розкішним собачим життям: має свою двокімнатну будку на подвір’ї будинку, отримує повноцінне харчування, насичене вітамінами, полюбляє ласувати вареною кукурудзою, кавуном та волоськими горіхами, які ж сама навчилася лущити.

За характером Ая – спокійна і товариська, постійно крутиться десь поруч, а діти від неї у захваті. Щоправда, родина ніяк не наважиться завести ще й кішку, бо Ая до інших тварин у домі ставиться ревниво.

«Собака – це не лише весело, а й дуже корисно для виховання дітей, бо вона вчить їх комфортному та відповідальному співіснуванню з іншими у житті. А ще прогулянки із собакою допомагають тримати у тонусі себе, доповнюючи тренування», – вважає депутат.

Нещодавно Ая стала мамою, у неї народилось п’ять синочків та донечка. Хоча цуценятам не виповнилося ще й місяця, але вони всі вже знайшли своїх щасливих господарів.

 

 
 

+1
+1
-1

Додати новий коментар