Запальні танці та гучні овації на концерті яскравого Dan Balan у Луцьку. Фоторепортаж

12 лютого 2018

Фото і текст: МАЗЕПА Наталка

Нещодавно, 10 лютого, відгримів концерт Dan Balan у сучасному концерт-холі РЦ «Промінь». Лучани вперше зустрічали зірку світового масштабу. Квитки на виступ харизматичного та запального виконавця розлетілися з шаленою швидкістю. Ще задовго до події стало зрозуміло, що артист збере аншлаг.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Красені і красуні дня: гості концерту Dan Balan 
Dan Balan привітався з лучанами українською та продовжив концерт, виконуючи свої хіти російською, англійською, а ще румунською. Розпочав артист власне з такої пісні.


 
«Це мій найперший хіт, написаний у 1999 році, в Молдові. Я був дуже щасливим. З цього усе починалося. Усі концерти тоді я починав з цієї пісні», – пояснив співак.


 
До слова, Dan Balan перший і єдиний молдавський музикант, котрий був номінований на премію «Греммі». Він співавтор хіта «Live Your Life», який виконує американська співачка Ріанна


 
Драйвовий концерт молдавського мультиінструменталіста, без сумніву, став яскравою подією у Луцьку. «Hold on Love», «Chica Bom», «Fanny Love», «Freedom» – публіка зустріла шаленими оваціями.

Не менше оплесків зірвали пісні «Люби», «До утра», «Не любя», «Лепестками Слез»

Танцювальна музика та шалений драйв виконавця уже через декілька пісень заставили піднятися публіку для танців.

Приємною несподіванкою став переспів відомої композиції «It's my life». 
Потішив Дан й своїми ліричними хітами часів, коли він ще був учасником O-Zone. Тоді, на початку 2000-х років, гурт піднімався на вершини європейських чартів.


 
Підспівування шанувальниками навіть старих композицій румунською приємно здивувало співака.


 
Чимало фанів принесли виконавцю квіти та подарунки, які мали змогу вручити власноруч. Dan Balan охоче фотографувався з усіма та навіть сам робив селфі, виконуючи прохання шанувальниці.


 
Хіт-мейкер розповів, що давно хотів вирушити у концертний тур Україною. Також висловив сподівання, що йому вдасться виступити з новими композиціями ще раз й у Луцьку.


 
Публіка просто не хотіла відпускати запального Dan Balan. Яскравий артист вкотре подякував аудиторії та виконав «на біс» пісню «До утра».

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу tabloyid@gmail.com.

+1
+1
-1

Додати новий коментар