Закулісся Луцького зоопарку

28 травня 2015

У кабінеті директорки Луцького зоопарку, мабуть, ніколи не доводилось бувати пересічному відвідувачу звіринцю. Можливо, навіть не всі здогадувались, що у Людмили Денисенко є власний кабінет. Це й не дивно, адже завідувачка зоопарку й справді буває тут вкрай рідко, проте для рубрики «Таблоїда Волині» «Хата для роботи» вона провела маленьку екскурсію робочими приміщеннями.

Перше, що бачимо, коли заходимо до будь-якого кабінету звичайно ж, іменна табличка. От тільки у Людмили Денисенко вона дуже скромна й видрукувана на звичайному папері. Директорка каже, що так і не знайшла часу, аби замінити ім’я на табличці ще з часів колишнього керівника, тож послуговується таким скромним варіантом у прозорому файлі.


У робочому кабінеті дуже тісно. Все через те, що тут сила-силенна усіляких речей, що так чи інакше пов’язані із роботою зоопарку. Якби не робочий стіл, то кабінет можна було б сприйняти за склад, але пані Людмила тим не переймається ‒ каже, що будь-яку площу треба використовувати раціонально.


На внутрішній стороні дверей ‒ файл з кредиторською заборгованістю за лютий 2013 року. «Коли я прийшла на посаду директора, понад 102 тисячі гривень був винен Луцький зоопарк. З часом вдалось виплатити майже все. Але цю заборгованість я залишила перед очима, аби завжди пам’ятати, до чого ми не можемо повертатись», ‒ розповідає Людмила Денисенко. Біля робочого столу на жалюзі ‒ плановий кошторис на проведення господарської діяльності КП «Луцький зоопарк» на 2015 рік.

 На внутрішній стороні дверей ‒ файл з кредиторською заборгованістю за лютий 2013 року. На внутрішній стороні дверей ‒ файл з кредиторською заборгованістю за лютий 2013 року.  Біля робочого столу на жалюзі ‒ плановий кошторис на проведення господарської діяльності КП «Луцький зоопарк» на 2015 рік. Біля робочого столу на жалюзі ‒ плановий кошторис на проведення господарської діяльності КП «Луцький зоопарк» на 2015 рік. 

Єдиний елемент інтер’єру, який директорка змінила у кабінеті ‒ нова картина за спиною. У рамі красується білий кінь, який впевнено мчить вперед. Пані Людмила каже, що це зображення надихає на роботу й одночасно нагадує, що не завжди треба все тягнути на собі.


Приходячи до кабінету вранці, директорка лишає на стільці свою сумку, повідок собаки Дори, з якою приходить на роботу, та перевзувається, адже на підборах не надто зручно пересуватись територією зоопарку.


Також у кабінеті ми бачили оленячі роги та пір’я птахів. Роги після того, як їх скинула тварина, отримали прихисток саме тут. Їх разом з пір’ям використовують для контактного зоопарку ‒ для людей з поганим зором тварин показують по-особливому.


Звичайно, особливої уваги заслуговує робочий стіл директорки. Чого тут тільки нема! Колекція квитків та сувенірної продукції з інших зоопарків; бейджі з різних семінарів та офіційних заходів; стос фотографій тварин та просто цікавих рішень, що стосуються їх утримання; найдорожчі серцю директорки світлини ‒ у рамках; статуетка сови, яку подарував колектив на ювілей; робочий блокнот та калькулятор.


Ще одним цікавим елементом кабінету директорки Луцького зоопарку є пічка. Саме завдяки пічному опаленню взимку тут тепло. Ця кімната у адміністративному приміщенні є найтеплішою й захищеною від гризунів, тому тут іноді зберігають навіть деякий корм.


Виходячи з кабінету директорки, натикаємось на шафу з медикаментами для тварин. Також тут є коробка із запасними ключами. У адміністративному приміщенні ще є кабінет бухгалтерії. Саме у ньому працівники разом з керівником роблять хвилинки перепочинку й п’ють каву.


Спеціально для «Таблоїда Волині» Людмила Петрівна зробила й невеличку екскурсію господарськими приміщеннями звіринцю. Нам вдалось побачити склад шин, які у революційні часи блокували військову частину на Волині. Згодом їх передали до зоопарку, тут шини використовують у якості іграшок для ведмедів та роблять із них… клумби. До речі, про клумби, на господарському дворі ‒ дуже багато розсади квітів, яку пані Людмила регулярно скуповлює на луцьких ринках й сама згодом висаджує.

 На господарському дворі. На господарському дворі.  На господарському дворі. На господарському дворі.  Щойно привезені із супермаркетів продукти для тварин. Щойно привезені із супермаркетів продукти для тварин.  Склад шин, які у революційні часи блокували військову частину на Волині. Склад шин, які у революційні часи блокували військову частину на Волині.  Шини використовують у якості іграшок для ведмедів... Шини використовують у якості іграшок для ведмедів...  ...та роблять із них клумби. ...та роблять із них клумби.  Так виглядає шина після того, як нею погрався ведмідь. Так виглядає шина після того, як нею погрався ведмідь.  На господарському дворі ‒ дуже багато розсади квітів. На господарському дворі ‒ дуже багато розсади квітів.

Автор: Ірина САСОВСЬКА
Фото: Дмитро КУХАРУК

+1
-7
-1

Коментарі

Эта Людмила Денисенко редкостная мразота, гниль вонючая.Тот кто узнает лучше эту суку понимает мои слова ибо есть же вот такое дерьмо лживое наглое и не благородное. Гори в аду бичина!

Неприємний голос і запах з рота

На счет голоса 100% в точку.. Он у нее как у трансвестита быдло- мужика)) И фигура как у мужика но хуже всего грязная внутренняя начинка!Хочу,чтобы ее ураган унес за тридевять земель(хотя такую корову не каждый ураган поднимет)замотав ее в ковер и надев на башку горшок с майонезом!!!!!!!

Завжди коли не ходив в наш зоопарк, то з жалістю наблюдав за ледь живими звірьками, дивлячись на один їх вигляд було шкода бідних тварин, це було якесь знущання!!!

ха ха ха ха про Денисенко смішно дуже написано

Показала свій срач людям. Воно й не дивно що в зоопарку тваринки в депресивному стані. Дивлячісь на них я відчуваю лише злість і жалість.

Додати новий коментар