ЗаКаЗуХа: Таблоїдні вітання для волинських ЗМІ

06 Червня 2017
Cьогодні професійне свято відзначають ті, хто завжди біжить попереду багатьох подій. Журналісти, репортери, медійники – всі вони щодня перебувають у стресі, мусять пильнувати кожну мить в громадському житті й, звісно, дуже поспішати, адже дедлайн нещадний! ))

З нагоди свята «Таблоїд Волині» хоче привітати усіх колег, зокрема інтернет-медійників, адже саме вони, як ніхто, розуміють той біль, коли перегляди трошки не ті, і той сум, коли сенсацій мало, а їсти то хочеться… )))

Шановні колеги, ми могли б зробити загальне «щастя, здоровля і успіхів у житті», але ж ви всі такі кльові та круті, що хочеться звернутися до кожного особисто.

Отож, інформаційний патруль Волинь24! Ви – одні з наймолодшеньких, але таки перспективних видань. Але вам дуже-дуже пощастило з керівництвом, бо окрім гарного досвіду, ваші шефи мають ще й величезну базу корисних номерів у телефонах та блокнотиках. Зичимо вам, аби та база збільшувалась, аби нарешті знайшли систему сигналізації, яка б ловила медіа-крадіїв за клавіатуру і, звісно, аби коментатори були чемними і мудрими. Ну і дякуємо за те, що з вашої подачі все, що у заголовку в лапках – то не гріх ))))

P.S.: І ще бажаємо, щоб вас нарешті перестали плутати з «Приват24» )))Хто на районі крутіший знають тільки працівники мережі гіперлокальних сайтів Район.in.ua. І якщо переважна більшість обласних ЗМІ чудово орієнтується в Луцьку та околицях, то ці журналісти можуть наосліп провести по карті шлях від обласного центру до Камінь-Каширського та Рожищ, знають в якому клубі на Любомльщині найдвіжовіші танці й в яку хату пустять переночувати туристів, які приїхали покупатися на Світязі. Більш близького до цікавих глибинок Волині інтернет-видання годі й шукати. Ну і в Луцьку вони знають кожен стовп, паркан та магазинчики, які систематично штрафують за продаж алкоголю після 23.00. Коротше, з цими людьми треба дружити, і то міцно та довго, аби знати куди звертатись, якщо у вас на районі шось піде не так.

Тож зичимо вам, колеги, бути завжди першими не лише на районі, а й у кварталі, місті та й області


Ділове видання «Конкурент», яке працює за принципами найпотужніших американських серіалів. У них є все: харизматичний, серйозний, але з «перчинкою», шеф, чарівна білявка, наполеглива брюнетка, красунчик Бідун, і команда відповідальних та працьовитих професіоналів. Вони вміють подати матеріал так, що ніби й гостро, а образитись нема на що ))) В майстерності лаконічності та чіткості викладення матеріалу декому треба повчитися у медійників «Конкуренту», що ми й робимо ))).

Хай ваше видання росте, процвітає і піднімає ділову репутацію нашого міста вище неба!Як же ми розуміємо біль видання «0332», адже ті стажери і нам час від часу на мозолі наступають. І отако вчиш, вчиш, а все одно помилки вилазять у найнедоречнішому місці! Попри те все, варто оцінити ваші цікаві ідеї та задуми. І хоча, на нашу, думку над статусом найпривабливішого депутата можна таки посперечатися, а найкращим фотографом лишається Роман Домбровський, ваші опитування зацікавлюють і, зізнаємося, що заходимо та натискаємо кнопочку «голосувати» ))))

Бажаємо вам рости, кріпнути та міцніти!«ВАР» сміливо можна назвати не лінивим виданням Волині, бо не у кожного вистачає терпіння не те що розслідування провести, а й коментар взяти. Тож в цьому ви на щаблину вищі за багатьох колег. Хоча останнім часом цей жанр у вас трошки рідше звучить. Можливо, варто провести розслідування, чому на ВАРі стало менше розслідувань ))) Ми особисто на них чекаємо!

Зичимо, аби у вас вистачало сил, терпіння, наполегливості, аби ніхто не пхав палиці у колеса, усі йшли на контакт легенько і безболісно і результат подобався і вам, і читачам.Унікальне видання «Волинь info» має дві «родзинки». Перша – що веде його практично одна людина, яка виконує роботу і адміна, і журналіста, і модератора, і директора, і завідуючого по господарській частині. І то вам, шановні, не мило по тазіку ганяти! А друга «родзинка» – це те що одне вдале розслідування про інтернет-проституцію може забезпечити славу на роки!

Ми зичимо виданню та його працівниці процвітання, гарних рейтингів і, що важливо, більше вільного часу, бо від роботи, як відомо, і коні дохнуть! А свою роботу ви любите і робите її гарно, тож і про відпочинок мусите подбати.Крізь місяці та роки впевнено пливе корабель під назвою «Волинські Новини». З маленького човника він перетворився на величезний лайнер з багатьма хорошими спеціалістами на борту. Однак, не варто забувати, що творці «Титаніка» теж вважали своє дітище вічним, а якийсь самотній холодний айсберг зіпсував усю «малину».

Зичимо вам, аби на вашому шляху льодовиків було менше, але про всяк випадок пливіть акуратніше та обережніше, бо ж ніколи не знаєш, звідки той шматок льоду вискочить ))) Ну і не забувайте, що в світі є стільки чудових тем, окрім політики, наприклад, підвісні мости, фестивалі, музика, мода…Багато в кого з нас у дитинстві був уявний друг. Веселий, балакучий, який з’являвся несподівано, щось чверив та зникав. У добу розвитку інтернету все пішло крутіше – тепер є цілі видання з уявними журналістами та редакторами. Інтрига досягла свого: всі ламають голову, хто ж на тій «Волинській службі новин» головний? Може, це старенький дідусь, який на пенсію вирішив собі хобі організувати і тішиться тим, що зайняв свою нішечку в інформаційному просторі Волині на заздрість сусідам? А, може, то молодий амбітний студент, якому в кайф грати у бетмена – типу його ніхто не знає, а він рятує світ від інформаційного голоду. Хоча, як варіант, це може бути і мила домогосподарка у декреті, яка марить кар’єрою Пащенка і теж хоче стати медіа-магнатом. Ми ж роздумувати довго не будемо, а просто вітаємо працівника (працівницю чи працівників) «ВСН» зі святом», бо ж колеги все-таки! )))Саме видання «ВолиньPost», мабуть, найбільш близьке нам по духу, бо має багатенько гарних проектів. Одне тільки «БудуйТіло» можна сміливо вдосконалювати. Ми б взагалі розбили його на міні-проекти: «БудуйДупу», «БудуйЛитки», «БудуйПередніДельтовидніМ’язи»… А якщо долучити спонсорів-хірургів, то можна спокійно організувати ще й «БудуйВуха», «БудуйГуби», «БудуйВилиці»… Коротше кажучи, ідея гарна, з нею можна працювати й працювати ))))

Ми зичимо вам, колеги, насправді багато-багато натхнення, хороших співрозмовників, цікавих тем і численних новобудованих проектів!


Про видання «Волинська правда» із повагою треба говорити на «Ви», бо воно чи не найпершеньке, а значить найстаршеньке, найдосвідченіше. Справжній старожил чи то старожилка волинського медіа-простору. То вже тепер тих видань, як горобців на плоті, а раніше ж усе треба було тягти на собі! Політика – тут, аварії – тут, корову вкрали – теж тут! І все це пережили, все це витримали. А ще ця «медіа-бабуся» є потужною кузнею кадрів, адже після роботи у ній світ отримав прекрасних письменників, тарологів, експертів у різних галузях, тощо.

Зичимо колегам, які змушують видання працювати, двіжувати та цвіти і пахнути, й надалі крокувати собі тихенько, незалежно від зміни влади, погоди та вподобань аудиторії. Будьте актуальними завжди і всюди!Волинський інформаційни портал уже своєю скороченою назвою дав зрозуміти – фігні тут не пишуть! Тільки ВІП-новини, про ВІП-людей та ВІП-події й місті та області. І свою репутацію видання тримало постійно. Хочеш шось двіжове – Таблоїд, комунальні проблеми – Район, Волинь24, посміятись – 0332. а от ВІП – то серйозно! Колеги з «ВІПу» то як мен або вімен ін блек – в ділових костюмах, суворі та з паличкою-блимавкою в руках, якою блим – і ти вже ніц не розумієш, що робиться, але все таке цікавеньке!

То ж зичимо колегам аби костюми час від часу змінювались на пляжні сукенки та шорти, а замість блокнотів та палички-блимавки з’являвся келишок гарного коктейлю, який осіжатиме та надаватиме крила! )))


0

Читати ще

Коментарі

Волинь.info

І вас колеги зі святом, але

Район.Рожище

Щирі вітання з Району

Real cc

Як ви там жруналісти? Головка

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter