ЗаКаЗуХа: сильний Вітер, стихією якого є Земля

04 Вересня 2015
Діви (мова про знак зодіаку) часто відзначаються раціоналізмом, логічністю вчинків, врівноваженістю, чудовою пам'яттю, вмінням концентруватися, комунікабельністю. Їх стихія – Земля, і нічого тут не вдієш, навіть якщо ти Вітер!

Голову Волинської обласної ради Валентина Вітра з Днем народження вітають ті, хто в неофіційній невимушеній атмосфері, не на людях, називає пана Валентина просто Валік! Сьогодні ми на людях, а тому…

Валентине Степановичу! Про стихію, яку Ви носите у прізвищі, сказано багато різного. Зокрема кажуть, що найбагатший у світі – вітер, бо люди кидають на нього любов, слова, гроші!

Кажуть, що поки є сонце і повітря, завжди буде вітер. І навіть добре, що він часом б'є в обличчя. Навіть найзатятіші фаталісти закликають перш ніж плюнути на все, переконатися, що вітер дме не у ваш бік.) Деякі гульвіси люблять стеверджувати: «Я – людина-вітер! Гуляю вночі і засинаю на світанку». А ще, навіть у нашому товаристві, гуляє примовка: «Вітер дує просто в спину. Чи не час до магазину?»))) Як на нас, то для Вас актуальним буде наступне твердження: вітер дме туди, куди накаже той, хто вірить у себе!

З вірою у себе Ви стали лікарем. З вірою у власну чарівність та привабливість, навіть самовпевнено, Ви стали знайомитись з майбутньою дружиною *-). Та й у політику пішли, повіривши, що вдасться щось змінити. Не будемо вникати у глибину глибин та аналізувати чи вдалось Вам щось переінакшити, чи ні, бо сьогодні вітаємо!

Шановний пане Валентине! Вітаємо з Днем народження. Зичимо міцного здоров’я, кар’єрних злетів, почуттів та натхнення щодня влаштовувати коханій Валентині День Валентина!) Нехай вистачає сил працювати на благо і родини, і всієї України!

0

Читати ще

Коментарі

Анонім

Фото старе. Валя вже

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter