ЗаКаЗуХа: Шило Шелепа та філософ-фаталіст Кубіцький

29 Липня 2015
Шило Шелепа шпарко крутило, швидко прошипів Шелеп шилу не шуміти!

Любителі скоромовок (і взагалі всіляких справедливостей*-)) вітають з уродинами файного козака, дивлячись на активність якого, точно знаєш – не без шила там)!

Якщо є люди, які десятками років можуть сидіти на одному робочому місці, то цьому суб’єкту не те що не сидиться, йому і встояти на одному місці важко!

Ще минулого року пана Михайла вітали як представника Громадянської мережі ОПОРА. Пройшов лише рік… ОПОРА канула в Лету. Було, та за водою сплило реґіональне інтернет-TV Громадське.Волинь. Нині Михайло Романович керівник виконавчого комітету у Народному Контролі Волині та виконавчий директор Центру політичного аналізу та виборчого консалтингу.

І є таке відчуття, що змінам бути. І є таке переконання, що то будуть винятково зміни на краще!

Бажаємо Вам миру з усіма: з різними Г. з ОДА*-), з Б. з інтернет-видань, і т.ін. Бажаємо сил, натхнення та бажання змінювати життя на краще. Можливостей (часових та матеріальних) обдаровувати любов’ю своїх двох дівчат, а вони, своєю чергою, хай віддають ті почуття сторицею. І нехай Ви, пане Михайле, ще не дідо (хоч і з бородою)), сьогодні для Вас співатиме ONUKA).


День народження 29 липня відзначає директор департаменту ЖКГ Луцької міської ради Іван Кубіцький. Людина, завдяки якій абревіатуру ЖКГ почали рошифровувати як Ж.па Комунальному Господарству, або Живеться Кубіцькому Гарно).

До слова, у серпні цього року «стукне» 6 років з того моменту, як Кубіцький очолив ЖКГ Луцька. Зрозуміло, знайдуться недоброзичливці, які скажуть «а віз і нині там…», але ми ж то, свідомі громадяни, знаємо – гарнішає ж, гарнішає, правда?!

Іван Євгенович взагалі великий оригінал і запам’ятовується не лише вправним керівницвтом ЖКГ, а й неординарними вчинками та висловлюваннями. Під час зустрічі градоначальника з громадою, мера «пресують» по комунальних питаннях, той шукає керівника ЖКГ, а пан Іван взяв – і заховався на балконі).

Іван Євгенович твердо переконаний – для того щоб навести лад не потрібні реформи, потрібні гроші! І як керівник департаменту може чесно заявити громадянам: «Гарантій ми не даємо. Ми проводимо тендери…». А ще пан Іван – філософ-фаталіст. На питання чи будуть таки лучани з гарячою водою, він чесно відповідає: «Життя покаже…» :)))

Нехай життя Вам, шановний імениннику, завжди показує на можливості змін на краще, дарує міцне здоров’я, спокій та злагоду у сім’ї, а критика… Вона була, є і буде, бо ідеалу у цьому світ не існує, але прагнути до нього треба*-)
0

Читати ще

Коментарі

знайка

В Шелепа 3є дівчат. Найменшій

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter