ЗаКаЗуХа: НЕПівець у коридорах обласної влади

26 Серпня 2015
Волиняни, які переймаються проблемами промисловості, транспорту, зв'язку, паливно-енергетичного комплексу, будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства, сьогодні вітають з Днем народження депутата Волинської облради, члена постійної комісії з питань, що нас хвилюють Віктора Кобринчука.

Віктор Георгієвич переймається проблемами усіх напрямків. Зокрема енергозбереженням. І мова тут не про роботу обласних обранців*-), а про відмову від газу і пошуки альтернативних джерел енергії.

Хвилює екс-тимошенківця, а нині безпартійного, і стан доріг у нашому краї. Пан Віктор фактично виступає адвокатом дорожників. Мовляв, ямковий ремонт двічі на рік, єдиний можливий вихід з ситуації при такому фінансуванні. А нормальні, якісні дороги обов’язково будуть, але, наразі лише у мріях волинян. Словом, нормальний, середньостатистичний депутат!

А ще Віктор Георгієвич директор підприємства ТзОВ «НЕП». НЕП у цьому випадку не нова економічна політика, а Налагоджувально-енергетичне підприємство. Віримо, що абсолютно чесно, без лобіювання у коридорах влади, Ваш партнер і співзасновник НЕПу виграв тендер на будівництво водолікувального корпусу у селі Грем’яче за 8 мільйонів гривень. Тільки от мав там бути «термальний басейн з атракціонами», однак з атракціонів поки бачили лише урочисте відкриття*-). Але то таке…

Сьогодні урочисто вітаємо Вас з Днем народження! Зичимо усіляких благ. Нових бізнесових та політичних викликів. Бажаємо, щоб Ваші дівчата дарували тільки приємні емоції: дружина – кохання та розуміння, донечки – любов та внуків! І нехай, хоча б час від часу, у житті будуть присутні хоча б якісь елементи справжнього чоловічого щастя*-)!

0

Читати ще

Додати новий коментар