ЗаКаЗуХа: духовного проповідника вітають колеги журналісти

18 Вересня 2015
18 числа, місяця вересня, 1961 року від Різдва Христового у сім’ї актриси Волинського обласного музично-драматичного театру та завідувача лабораторією кафедри гідрогеології Київського державного університету ім. Т.Г. Шевченка з’явився син. І було дано йому ймення Олег, і судилося йому стати засновником та постійним ведучим Біблійної школи духовного вдосконалення.

Корінного лучанина, Олега Ведмеденка, випускника школи №9, музичної школи №1, Волинської духовної семінарії УПЦ КП вітають з Днем народження колеги. Не музиканти, не священики, а лицарі пера та мікрофона – журналісти обласного центру.

Пан Олег вів духовну рубрику «Дорога до Храму» спочатку в газеті «Сім’я і дім», а згодом в часописах «Віче», «Аверс-Прес», «Вісник здоров’я», «Волинь», «Слово і діло», «Волинська газета», «Вісті Ковельщини», «Провінційна газета» (Рівне), «Кримська світлиця» (Сімферополь), «Україна молода», «Україна християнська» та багатьох інших. Був також автором та ведучим щотижневої релігійно-просвітницької програми «Духовність» на телеканалі «Аверс». Нині «Духовність» на телеканалах «CNL-Україна» (супутникове, кабельне телебачення, транслюється на всю Україну, частину Росії, Білорусії та Європи) та «New Ukraine» (Канада).

Не переповідаючи усіх перипетій церковної діяльності Олега Валентиновича (не суди і тебе не осудять), вітатимемо пана Ведмеденка зі святом. Прийміть щирі вітання у знак великої поваги до Вас як духовного проповідника, взірця сподвижницької праці в ім'я служіння Богові. Схиляємо голови з визнанням і подякою за ваші труди. Хай Господь дає здоров'я продовжувати засівати людські серця добром і нехай зерно те щедро проростає.Хочете засвітити іменинника в інтернеті? Гучно привітати молодят? На цілу Волинь прокричати про народження дитини? Пишіть на [email protected] чи телефонуйте за номером 096 028 47 44.
0

Читати ще

Додати новий коментар