ЗаКаЗуХа: Чиновниця, яка перевершила свого кіношного прототипа

22 Червня 2015
Любителі шукати реальних людей, схожих на віртуальних кіношних персонажів, вітають з Днем народження заступника Луцького міського голови Ларису Соколовську.

Безумовно, чарівна Лариса Миколаївна схожа на багатьох героїнь. Наприклад, на Ксену, принцесу воїн, адже воювати доводиться і з депутатами, і з журналістами, і з невдоволеними міською владою. Можна було би провести аналогії і з примхливою жінкою-кішкою, і з граційною та зарозумілою Клеоапатрою. Та є кіногероїня, що не просто ДУЖЕ схожа на сьогоднішню іменинницю, а й в оскароносному фільмі показала шлях успіху сильної жінки, який у житті відтворила пані Лариса.

Пригадуєте героїню Віри Алентової у фільмі «Москва сльозам не вірить»? Провінціалка, яка завдяки наполегливості, смекалці та неймовірній силі волі зуміла пройти шлях від простої робітниці, до великої керівниці. Уродженка села Любче, Рожищенського району, пані Соколовська працювала токарем, потім техніком-технологом‚ інженером-технологом, майстром дільниці‚ головним інженером‚ майстром‚ начальником Ківерцівського МПУ газового господарства.

Потім - голова правління‚ перший заступник голови правління ВАТ «Волиньгаз». З травня 2006 року – перший заступник міського голови (до речі, Лариса Соколовська ЄДИНА із команди Богдана Шиби, яку Микола Романюк лишив на такій високій посаді). Себто, Лариса Миколаївна навіть перевершила свого кіношного прототипа!

Пані Ларисо! Зичимо Вам міцного здоров’я, не втрачати своєї жіночої чарівності у практично суто чоловічому колективі, креативно виписувати сценарій свого життєвого кіна. І нехай то буде якась добра сімейна мелодрама, а не трилллер, або, не дай Боже, фільм жахів). Зі святом Вас!


0

Читати ще

Коментарі

Олексій

Вона реально крута !

Так!

Абсолютна правда! Схожа!

Додати новий коментар