ЗаКаЗуХа: 21 квітня

21 Квітня 2015
- Чим відрізняється флегматика від холерика?
- Флегматик думає, що 2 + 2 = 5, і спокійний, а холерик впевнений, що 2 + 2 = 4, але нервує.


Сьогодні святкує день народження екс-голова, а нині просто депутат Волинської обласної ради Володимир Войтович. Хорошу людину, філолога теоретика з уродинами вітають і дають корисні поради психологи практики! Володимир Іванович прийшов у владу та політику з учительської роботи. Толерантного педагога доля кинула в політичний котел у найгарячіші часи. Учителю української мови та літератури нерідко доводилось застосовувати яскраві епітети, метафори, гіперболи та просто вчительські навики, аби втихомирювати особливо активних обранців. Однозначний флегматик Войтович – завжди вів себе відповідно до свого психотипу!

Наполегливий, рідко роздратований, не схильний до афектів, у міру товариський, не любить багатослів’я. Повільний і спокійний у діях, міміці й мові. Економить сили, даремно їх не витрачає. Незважаючи на те, що спокійний і неемоційний, це не означає, що він «бездушний сухар». Насправді характер флегматика мінливий, і всередині його натури вирують справжні пристрасті.

Що, справді, Володимире Івановичу? А по Вас так і не скажеш. «Войтович» і «пристрасті») Усміхнуло) То таке… Психологи теж помиляються.
Шановний пане Володимире! Флегматики, в принципі, здатні адекватно оцінити себе, але іноді занижують свої реальні можливості і здібності. Часто втрачають упевненість, оскільки надзвичайно скромні від природи. Люди з таким характером довго «включаються» у нову роботу. Тому флегматикам протипоказана робота, яка вимагає частого перемикання уваги і швидкості дій.

Бажаємо Вам відкинути зайву скромність і впевнено рухатись до нових цілей. Адже робота, яка вимагала «частого перемикання уваги і швидкості дій», лишилася у минулому. І, аналізуючи Ваш характер, можна з великою ймовірністю стверджувати, що після звільнення з посади голови Волинської облради, Ви співали саме цю пісню!


0

Читати ще

Додати новий коментар