ЗаКаЗуХа: 2 травня

02 Травня 2015
Сьогодні День народження у людини, голос якої радує нас із радіоприймачів та телевізорів. З його децибелами прокидаються та засинають лучани, саме у компанії з ним ми їдемо в громадському транспорті та за кермом власних автомобілів.

«Таблоїд Волині» вітає іменинника Романа Вербича і бажає дзвінкого голосу на довгі роки!***
Також 2 травня святкує День народження начальник управління у справах молоді та спорту Волинської облдержадміністрації Ігор Дмитришин!

Як колись Маяковський писав про партію і лєніна, так і ми, тепер можемо сказати про молодь і спорт:

Молодь і спорт –
Як свиня та жолудь!
Тандемно творять
Свій натюрморт:
Ми кажемо спорт –
маємо на увазі молодь,
Ми кажемо молодь –
маємо на увазі спорт!

Далеко немолоді представники мало кому відомих видів спорту вітають Вас, Ігоре Ярославовичу, з уродинами!

Могли би Ви, пане Ігорю, почивати на лаврах, адже молоді волинські спортсмени тішать своїми результатами. Та ми закликаємо не робити цього. Якщо борці, наприклад, та ходуни у нас, так би мовити, «розкручені», то є й види спорту, які відверто занепадають. Просимо Вас звернути і на них свою чиновницьку увагу.

Серед дружньої когорти привітальників присутні і майстри спорту зі стрибків у сторону, володарі чорного поясу по плаванню на іспитах, власники червоної теніски по застільному тенісу, екстремальні любителі хокею на хорошій траві і таке інше. Закликаємо підтримати ці та інші перспективні види у майбутньому. Ми ж сьогодні стаємо у дружній хор ваших привітальників. Здоров’я Вам, Ігоре Ярославовичу, щастя, всього-всього. Людина, яка працює у такому відділі і на такій посаді, просто зобов’язана бути спортивною та молодою. Будьте!


0

Читати ще

Коментарі

Вербич Р.

Дяяяяяяяяякууууууууууюююююююю

Додати новий коментар