Якими були відомі волиняни у студентські роки. Фото

17 листопада 2017

Кожного року День студента, який святкують 17 листопада, з нетерпінням чекають мільйони молодих людей. Не дивлячись на те, що історія цього свята своїми коренями сягає давнини, найкращі традиції збереглися й по сей день. Студенти, як і колись, люблять гучні святкування та вечірки... 

А чи знаєте ви, де здобували освіту відомі волиняни? Як виглядали під час навчання? «Таблоїд Волині» вирішив зазирнути до їхнього фотоархіву:

 
Директор Департаменту інфраструктури та туризму Волинської ОДА  Іван Мирка навчався у Луцькому державному технічному університеті на спеціальності «Промислове та цивільне будівництво». Продовжив свою дорогу до знань у Німеччині, а потім у Київському національному транспортному університет – «Автомобільні дороги і аеродроми». Зараз навчається в Академії держуправління.

«Вчуся з 1997 року постійно, щоб тримати мозок в тонусі», – коментує чоловік.
 
 Іван Мирка, ЛДТУ Іван Мирка, ЛДТУ

Луцька піарниця Катерина Дулапчій отримала дві освіти. Починала навчання у ВДУ ім. Лесі Українки на міжнародних відносинах, а продовжила на факультеті економічної і соціальної географії. Також жінка магістр управління у Національній академії державного управління при Президентові України.
 
 Катерина Дулапчій, ВДУ ім. Лесі Українки Катерина Дулапчій, ВДУ ім. Лесі Українки
 
 
Відома манекенниця та власниця модельного агентства Марина Занюк навчалася у ВІЕМі на спеціальності «Менеджмент організацій»
 

 Марина Занюк, ВІЄМ, 1 курс Марина Занюк, ВІЄМ, 1 курс

 
Відомий ресторатор Юрій Хазіпов здобував освіту інженера-економіста у Вольському вищому військовому училищі тилу.
 
 Юрій Хазіпов, 3 курс Юрій Хазіпов, 3 курс
 

Політик Юлія Вусенко закінчувала юридичний факультет Прикарпатського університету ім. Василя Стефаника.
 
 Юлія Вусенко (у центрі), 5 курс Юлія Вусенко (у центрі), 5 курс

У популярної волинської співачки Галини Конах декілька вищих освіт. Так у 2004 році отримала диплом бакалавра у ВДУ ім. Лесі Українки, Інститут мистецтв. У 2011 році закінчила музичну академію у Польщі – Studium Dyrugentow Horow Polinijnych, а у 2016 – магістратуру ЛНТУ, факультет бізнесу.
 
 Галина Конах (у рожевій блузі), ВДУ ім. Лесі Українки, 4 курс Галина Конах (у рожевій блузі), ВДУ ім. Лесі Українки, 4 курс
 
Відома волинська модель, очільниця модельної школи та організаторка Lutsk Fashion Weekend Анна Тріль закінчила ВНУ ім. Лесі Українки за спеціальністю «Українська філологія». Дівчина знала, що їй доведеться багато працювати, адже у моделінгу з 16 років, тому обрала заочну форму навчання.
 
 Анна Тріль, 6 курс Анна Тріль, 6 курс

Ведуча телепрограми про світське життя Луцька та світських раутів Наталка Войтович отримала кваліфікацію політолога у ВДУ ім. Лесі Українки.
 
 Наталка Войтович (попереду), 2 курс Наталка Войтович (попереду), 2 курс
 
 
Керівник міжнародного проекту культурно-професійних обмінів Володимир Павлік заочно вчився у Київському технікумі електрозв'язку. Після року вирішив відкласти навчання та пішов до армії. Згодом отримав освіту в технікумі, а потім ще у двох вишах.
 
 Володимир Павлік, Київський технікум електрозв'язку, 1 курс Володимир Павлік, Київський технікум електрозв'язку, 1 курс

Луцька фотограф Юлія Філіровська здобула журналістську освіту у Львівському національному університеті ім. Івана Франка. Після навчання дівчині припало до душі фотомистецтво. Освоюючи крок за кроком тренінги, школи, майстер-класи, вона змогла підкори й цю професію.
 
 Юлія Філіровська (ліворуч), 1 курс Юлія Філіровська (ліворуч), 1 курс

Луцький музикант Андрій Тимчук у 2001 році закінчив географічний  факультет ВДУ ім. Лесі Українки.

 Андрій Тимчук, студентські роки Андрій Тимчук, студентські роки
 
 
 
***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу tabloyid@gmail.com.

 
 
 
 
 

+1
+8
-1

Коментарі

Додати новий коментар