Як учасниці луцького проекту «Зміни себе за 8 тижнів» відпочивали на природі

19 Жовтня 2017
«Від позитивних емоцій теж худнуть!» – спершу ця фраза тренерки проекту «Зміни себе за 8 тижнів» Олени Чирук здавалася учасницям надто гучною, але веселі посиденьки біля вогнища за містом усе змінили.

Цього тижня після активних тренувань дівчата поїхали відпочивати і відновлювати сили за 8 км від Луцька, у мальовничу Богушівку, де біля невеличкого озерця, оточеного лісом, розмістилася відпочинкова база.

Релакс, розмови про здоровий спосіб життя та й просто життя загалом, тепла осіння субота, вогонь і затишні дерев’яні альтанки – усе це вкотре нагадало про те, що під час інтенсивного схуднення просто необхідно виділяти трохи часу для заглиблення у свої відчуття та пізнання себе.

Крім того, учасниці перемогли стереотип, що традиційні пікніки неможливі без шкідливої їжі та алкоголю,приготувавши дуже смачні і низькокалорійні страви на мангалі.
А всі зібрані емоції від відпочинку позитивно віддзеркалилися на традиційному зважуванні у вівторок, подарувавши бумерангом ще більше хороших емоцій.На передостанньому тижні проекту учасниці спеціально для «Таблоїда Волині» розповіли, що найважче у довгому і непростому процесі схуднення.


«Найважче – це харчування по годинах 4-5 разів на день. Особливо, коли за роботою і клієнтами дуже складно встигати їсти. Але як показує практика проекту, можна щось вигадати і прилаштувати раціон так, щоб достатньо їсти протягом дня і не наїдатися на ніч», – розповіла Галина.

«Найважче – це просто змусити себе ходити на тренування. Починаєш жаліти себе, шукати відмовок… Якби не проект, в якому займаємося усі разом і підтримуємо одна одну, то й не вирішила б отак кардинально все змінити», – поділилася Тетяна.

«Найважче – це поєднувати тренування з роботою, адже похід у зал тричі на тиждень забирає з дорогою близько 3,5 годин. Навіть харчування і самі тренування – не найважче з усього», – зазначає Яна.

Втім, усі учасниці погоджуються, що задля здоров’я, краси та вміння любити себе вони готові раніше прокидатися, швидше рухатися, поєднувати роботу,сім’ю і тренування та встигати між усім цим насолоджуватися життям. Чого і бажають усім читачам «Таблоїда Волині», які все ще не можуть наважитися змінити своє тіло і життя на краще.

«Щастя є!», – вкотре переконує проект «Зміни себе за 8 тижнів», і учасниці майже навчилися помічати його у всьому.0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter