Як шоу «Холодне серце» підкорило лучан. Фото

14 січня 2018

Текст і фото: Юлія ФІЛІРОВСЬКА

У Луцьку за мотивами однойменного диснеївського мультфільму 13 січня відбулася грандіозна вистава для всієї родини «Холодне серце».

Масштабне шоу від одеського продюсерського центру «Made in Оdessa», організоване для лучан Tikhonov сoncert and event agency, зібрало аншлаг у Волинському обласному академічному музично-драматичному театрі імені Тараса Шевченка. Квитки на виставу були продані ще на початку січня.


Глядачі познайомились із новими персонажами та сюжетною лінією. Так, несподіванкою стала поява Хельги – старшої сестри уже знайомих нам за мультфільмом Анни та Ельзи. Вона володіла магією вогню і через свою норовливу вдачу була закрита батьками у вежі. Саме через це порушився баланс стихій у королівстві і почались карколомні пригоди сестер.

Разом з льодорубом Крістофом, принцесою Анною, оленем Свеном та сніговиком Олафом маленькі глядачі допомагали шукати королеву Ельзу після втечі. Вихід персонажів у зал під час вистави спровокував шквал дитячих емоцій. Тому малюки теж відчули себе частиною казки.


Сучасна хореографія, музичний супровід, вогняне та світлове шоу, акробатичні трюки, казкові декорації, продумані до деталей костюми героїв та неповторна гра понад 30 акторів не залишили байдужими нікого. Для того, щоб маленьким глядачам було цікаво і вони ні на мить не втрачали увагу, кожна сцена була ретельно продумана і відтворена режисерами Татьяною Гребенюк, Сергієм Сакарою та всією командою продюсерського центру «Made in Оdessa».


Через надзвичайно велику кількість звернень, Tikhonov сoncert and event agency, оголосив про ще один виступ шоу «Холодне Серце» у місті Луцьк 23 лютого о 18:00. Квитки можна придбати за посиланням. 

+1
+11
-1

Коментарі

Шоу повністю було на українській мові. Так само буде і 23-го лютого.

Дуже прикро,що зображення на екран налаштували тільки після антракту!

Доброго дня. Ми Вибачаємося, це був технічний збій (за 5 хв до початку вистави був сктрибок електронапруги у драмтеатрі і один із проекторів вийшов з ладу і всю першу частину ми робили все можливе, щоб вирішити дану проблему).

Додати новий коментар