Як позбутися зимової хандри: рецепти від життєрадісних волинян

09 Лютого 2017
Останній місяць зими часом навіть затятим зимолюбам пережити важко. Особливо, коли він з морозами до -20, снігом і хурделицею. Виходити на вулицю у таку погоду не надто хочеться, тож доводиться організовувати дозвілля вдома. Але що робити, коли кожен куток у домі вже не милий, а з-під ліжка підкрадається смертельна хандра?..

З цим питанням ми звернулися до активних та завжди життєрадісних людей нашої області. Як їм це вдається у таку похмуру пору року? Своїми рецептами від зимової хандри вони люб’язно поділилися з «Таблоїдом Волині».

Учасник гурту «ФлайzZzа» та арт-директор пабу «Оболонь» Андрій Тимчук:



«Я не люблю холод і зиму. Тому ця пора для мене важкувата в моральному плані. Але я людина позитивна і звик навіть у негативних речах шукати кращі сторони.

Чим «підзаправляю батарейочки»? Своєю динамікою – намагаюсь більше завантажувати себе приємними справами, щоб не думати про погане. Слухаю гарну музику, шукаю цікаві відео в інтернеті (кліпи, концерти, інтерв'ю, щось пізнавальне). Спілкуюсь з хорошими людьми. Зараз вибудовую якісь плани щодо «Флайзи». Домонтовуємо з приємністю наше нове відео, яке зовсім скоро презентуємо.

Словом, більше рухаюсь, міркую, працюю, а не парюсь погодою. :) Що і вам раджу!»

Організаторка, співзасновниця мистецького об'єднання «стендаЛь» Елла Яцута:



«Головне правило – не сидіти вдома! Якщо я вдома впродовж цілого дня, то під вечір ота «нудьга» може накрити. А насправді треба зранку таки вийти, пройтися (просковзатися) до роботи, де тебе чекають стендалівці. А потім – вихор творчості часом з присмаком сухого червоного, солодощів, кави або просто розмов про все . В таку пору зігрівають друзі, кохані, рідні, – кого хто».

Солістка гурту «АССА» Тетяна Власова:



«Я люблю зиму, але для мене це завжди важкий період – не можу довго без сонця і тепла. Звісно, коли темно і холодно – настрій псується частіше, ніж зазвичай. Але цієї зими в нас був один безвідмовний метод для його покращення – наше smile-відео на пісню «Скоро буде літо», в якому ми зібрали понад 200 посмішок з усього світу.

Перший зимовий місяць пішов на те, щоб ці посмішки зібрати – а коли постійно бачиш усміхнених людей, хай навіть на відео, тут тобі вже і самому не до хандри. А коли в перші дні січня ми цей кліп випустили, то самі зрозуміли, що винайшли чудовий спосіб порятунку від поганого настрою в будь-яку пору року.

Я сама багато разів передивилась цей кліп і можу твердо заявити – жодна зимова хандра не встоїть перед таким зарядом позитиву. Словом, якщо ви відчуваєте, що зима краде у вас енергію – дивіться кліп «Скоро буде літо», пийте глінтвейн, обіймайтесь із коханою людиною. І запевняю, що весна настане швидше, ніж ви самі чекаєте».



Засновник анімаційної студії «Imago» Леонід Тивонюк:



«Варто радіти дрібницям, помічати красу усього, що відбувається навколо. Як падає сніг, як пес у дворі радіє йому, як сміються діти... З цих дрібниць і складається наше життя. І звісно потрібно обійняти кохану людину чи просто того, хто близький чи рідний твоєму серцю. Насолоджуйтесь моментом саме цієї миті!».

Акторка та режисер Світлана Органіста:



«Мене рятує улюблена робота. Вона мене і від хандри, і від нудьги, і від тяжких думок лікує... А ще – намагання постійно вчитися, пізнавати щось нове! :) Я кажу так, бо тепер здобуваю другу вищу освіту і тільки-но з сесії, попереду захист диплому. Тому, як ви самі розумієте, нудьгувати мені ніколи».

Стріт-артист Андрій Кальков:



«Зранку – легкі фізичні вправи та контрастний душ. Зігріваючий чай: імбир, перець чилі та кілька горошин чорного духмяного перцю.
Сонячне ямайське реггі: альбоми Bob Marley – «Burnin'» (1973), Ini Kamoze – «Here Comes The Hotstepper» (1985). Література: оповідання Хуліо Кортасара «Графіті».

Поет та музикант Павло Коробчук:



«Дивіться красиві фільми, наприклад, серіал «Молодий Папа». Грійтеся танцями посеред кімнати з друзями, наприклад, під «АВВА». Пийте чаї з чорниці, або й щось крепше :) Ранкові розтяжки і вдивляння в сонячні морозні світанки. І, звісно, читайте крутецьку теплющу нову книжку Коробчука Хвоя. І скоро весна – готуйте кольорові футболки, це дуже гріє і піднімає настрій».

Художниця Катерина Ганейчук:



«Я не встигаю хандрити, тож треба, певно, мати багато планів. Внутрішній холод поборе тепла розмовою за кавою з колежанками. А ще добре не вмикати телевізор з новинами, а подивитись гарне кіно :)) Мене гріють також дрібні добрі справи – нагодувала горобців і синиць – дивишся на їх бенкет в цей мороз і тепліше стає».

Засновниця ГО «Клуб власників домашніх тварин «Вуса, лапи, хвіст» та притулку для тварин «Веселий хвіст» Вероніка Федосова-Цибульська:



«Заведіть собі домашню тварину – і хандра та нудьга про вас забудуть на всі пори року. Краще починати з домашньої тварини, яка не потребує особливого догляду і яка може протягом дня залишатись вдома сама. Наприклад, морська свинка, африканський декоративний їжачок, хом’як.

Після кожної зими починається весна. Таких тваринок навесні і влітку можна брати із собою у поїздки за місто, на дачу чи у гості. В той час, коли кіт і тим більше собака – вимагають виваженого рішення щодо породи, організації свого стилю життя для можливості щоденних прогулянок.

Нині є кілька котів, яким потрібні сім’ї і які теж прекрасно позбавлять від нудьги і хандри. Вони в мене під опікою. Афіна і Студент, врятовані від евтаназії з мінської усипалки. Тому якщо подумати про їхню долю, то ваші хандра і нудьга ніщо в порівнянні з цим. Чорний кіт Френк Сінатра, врятований у Луцьку. Разом з ним можна слухати джаз».






Власник туристичного агентства «Патріот» Богдан Климчук:



«Від зимової хандри мене рятують походи або подорожі на лижах. Якщо змушений бути вдома, люблю подивитись ввечері фільми англійською чи німецькою мовами з субтитрами. Чудова книжка теж стає в нагоді довгими зимовими вечорами. Роблю моркв'яно-яблучно-банановий смузі, стараюсь більш активно проводити час. Як хороший запобіжник від хвороб, можу рекомендувати холодний душ зранку і хоча б раз в тиждень баньку».

Помічник народного депутата Олександр Пиза:



«Почистити лопатою територію - доріжки, в'їзд, проходи навколо будинку! камін, глінтвейн і спільні з сином кулінарні експерименти. регулярні спортивні заняття - танці, фітнес, або щось інше».
0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter