​Як лучани відпочивали на першому фестивалі здоров’я

15 Січня 2018
Святковими вихідними 13 та 14 січня у Луцьку відбувався перший фестиваль здорового способу життя «ПроСтоФест. Корисно, якісно, натурально».

Організатори фестивалю «Innerspace, простір для роботи, творчості та відпочинку», «Квітуча мама» та коворкінг-центр «А-В-Hub» спробували довести, що на Волині бракує фестивалю без жирної їжі та алкоголю.

Гостям презентували креативні простори, дискусії, тренінги, музичні виступи, практичні заняття та творчі майстер-класи. Працював також ярмарок здорових продуктів харчування та екологічних товарів для догляду за собою, кухні та дому.

Проводили заняття із йоги та випробовували очищувальні техніки дихання, виготовляли сережки з камінням та ангелів із паперу, ліпили з глини, вчилися малювати мандали, танцювали сальсу, розмальовували імбирне печиво, опановували тонкощі ткацтва тощо.

Цікаві лектори розповіли, як влаштувати еко-весілля, чим варто годувати дітей, як стати щасливою мамою тощо, а ще поділилися секретами здоров’я, довголіття та чудового самопочуття.

Окрім цього, дегустації, фотозона, консультації масажистів, фітнес для обличчя, соломоплетіння, презентації корисної їжі, смачні фруктові фреші та корисні десерти – це далеко не все, чим вражав «ПроСтоФест».

Як це було – бачила фотограф «Таблоїда Волині» Юлія Філіровська.0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter