Як лучани провели ніч кіно з Віллом Смітом

21 Серпня 2017
У суботу, 19 серпня, відбувся черговий кіноперегляд проекту «Lutsk night cinema». Цього разу кінолюбителі мали змогу подивитись сильний, мотиваційний фільм із Віллом Смітом «Сім життів».

«Незважаючи на не дуже сприятливі погодні умови, кіногурмани таки зустрілися на стадіоні СНУ імені Лесі Українки й отримали свою порцію якісного психологічного кіно. Для мене особисто це був перший перегляд в ролі не просто глядача чи частково волонтера, а вже повноцінного члена команди «Lutsk Night Cinema» – це дуже класна і весела команда, я радий, що маю можливість їм чимось допомогти. Цей перегляд запам’ятається мені не тільки цим, а й також нашим великим Екраном-Парусом», – поділився враженнями новий член команди «Lutsk night cinema» Вадим Степанюк.Картина «Сім життів» розповідає про чоловіка, який дуже хоче допомагати іншим людям. Він готовий віддати частинку себе, подарувавши людині шанс на довге та щасливе життя, він віддає свій будинок жінці, котра страждає від домашнього насильства, але яка ж мотивація вчинків головного героя? Насправді ж стрічка про те, як людина справляється з почуттям провини, як готова рятувати інших, маючи на те свою передісторію. Мабуть, кожен глядач зрозумів, наскільки цінним є людське життя.


Враженнями від заходу поділилась глядачка Юлія Цехош:

«Шкодую, що на останній, але радію, що встигла все-таки на відкритий кіноперегляд. Видно, що організатори дуже стараються зібрати людей разом і створити такий ламповий захід на кошти, зібрані з минулого разу – це щось. Єдине, хотілось би, щоб реклама спонсорів була трохи більш непомітною. Півгодини – то є час, а після 9 вечора в центрі міста люди починають рахувати хвилини дуже уважно. Загалом, сподобалось, прийду ще!».


Глядачі також мали змогу взяти участь у безкоштовній лотерейці, щоб виграти сертифікат від масажиста Валентина Парія та в кіновікторині, де найкращий знавець кіно отримав сертифікат від піцерії «Solo».

Наступний кіноперегляд відбудеться вже 24 серпня на День Незалежності на Замковій площі.

Стежити за новинами проекту «Lutsk night cinema» можна у Facebook та Instagram.

0

Читати ще

Додати новий коментар