Волинський нардеп розказав, як дискутує з мамою

29 січня 2016

Під час підсумкової прес-конференції в рамках програми USAID «Рада», що відбувалась у Києві, народний депутат Ігор Гузь розповів волинським журналістам, як дискутує з власною матір’ю. 

Відповідаючи на запитання редактора Любомльської районної газети «Наше життя» Сергія Боярчука про те, як зробити так, аби Верховна Рада була ближчою до людей, і кого треба змінювати – депутатів чи народ, Ігор Гузь навів приклад з власного життя.

«Ми не побудуємо хорошу державу, якщо ми думаємо, що у нас буде класна Верховна Рада, а суспільство буде, таке, як є. Кожен на своєму місті повинен копати й перекопувати», – каже Ігор Гузь.

Два тижні тому він мав жорстку дискусію з власною матір’ю-пенсіонеркою, якій вже 61 рік. Жінка каже, що все погано. Син-депутат же запропонував їй зробити у власній квартирі ОСББ, запропонувавши власну допомогу. Мама, спираючись на вік, відмовилась. «Вона у мене хороша, прекрасна людина, але я її переконую, що світ не поміняється, якщо завтра замість Яценюка буде Саакашвілі, а замість Саакашвілі – Яресько. Світ поміняється, коли ти зробиш ОСББ і свій двір», – переконаний народний депутат.

На заголовному фото: народний депутат Ігор Гузь та директор програми USAID «Рада» Ігор Когут.

+1
-3
-1

Коментарі

Ах-АХ !! ТА НЕВЖЕ!
і коли на ринок з мамою ходит то теж обурюеться які високі ціни......
гузь- таемний риговский холуй ! брехун! наволоч!

Цей підгузник щось робити буде крім як п*діти та піаритись. Йди шахтарям роботу шукай. Д*біл

Так хочеться бути політиком відчуваючи що ти вже нікому не потрібний. Так так це кінець далі рости не має куди товариш Гудзик. Ото і лишається час від часу де небуть насмердіти щоб не забули запаху.

Додати новий коментар